Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelny wypadek z udziałem samochodu wojskowego
87
#assassin nieaktywny
8 czerwca 2016r. o 11:35
Pannazdzieckiem napisał(a):
fobiak napisał(a): a jakim prawem ku..a oni nam polakow wybijaja, co to malo nam polakow wybili wykleci
ciekawe czy mieli wizy, takie jakie sie wymaga od naszych jadacych do usa


Wizę to oni uzurpują sobie na całym świecie ... może oprócz Moskwy ... Fobiczny :) A nasi głupi politycy z " dobrej zmiany " kierują naród na kolejną rzeź . Wojskowym nie ma się co dziwić , służą za mamonę i jak przychodzi rozkaz od " starszych i mondrzejszych " , że Ruski to świnia , to bagnet na broń i w pieriood. Dziwić należy się " intelektualistom " co brednie opowiadają o Ruskim imperializmie w sytuacji jak raz odwrotnej , czego dowodem niniejsze tragiczne zdarzenie.

Dobra , idę kręcić betoniarą . Trzymta się :)


Mam kilku znajomych w wojsku. Sami mówili, że jak wybuchnie wojna jakaś, to pierwsi się pakują i wyjeżdżają. Więc mamona nie pomoże i prawdopodobnie mało kto pójdzie w pieriod jak będzie taka potrzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 12:21
CROW napisał(a): Co wy za spekulacje snujecie że skoro to był amerykański żołnierz to od razu zabił celowo?Co to za bzdury?!

Ale czy nie uważasz, że jako kolumna pojazdów powinna być zabezpieczona? Ruch zatrzymany?
Tak weź na zdrowy rozsądek...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 czerwca 2016r. o 13:22
CROW napisał(a): Tak czytam co spłodziliście w temacie i rzygać się chce.Czy to byłby zagraniczny turysta czy polak lub ktokolwiek inny za kierownicą,nie zmienia to faktu że był to WYPADEK !! !! !! !! !! Co wy za spekulacje snujecie że skoro to był amerykański żołnierz to od razu zabił celowo?Co to za bzdury?!




e tam snujecie, zadne spekulacje, gdyby amerykancow u nas nie bylo...
my sobie tylko gdybamy
doszlismy do wniosku, ze polska potrzebuje prosowieckiego sobowtora macierewicza i jakas brzozke z poligonu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
8 czerwca 2016r. o 16:10
Pannazdzieckiem napisał(a):
hemi napisał(a): ...
Każdy temat przez ciebie i kolegów forumowych musi być rozwalony spiskami ...


Paweł , do qurwy nędzy. Codzienne na drogach umierają Ludzie , masz rację , tragiczna sprawa , nie tylko przykra. Ale nie codzienne wpycha się na trzeciego hamerykański transport. Ja wiem , że jesteś uzależniony od Systemu i gotów jesteś umierać za interesy żydobanksterów , ale ja mam dla kogo żyć i nie życzę sobie kolejnych okupantów.

I jeszcze jedno , to nie jest teoria spiskowa , tylko fakt.

Miłego :)


Jesteś przesiąknięty spiskami i rozpoczynającą sie w twej małej główce III wojnami itp.

Oczywiście już się zbroje i będę walczył za żydobanksterów !!

człowieku - mowa o wypadku ,może i z winy kierowcy z usa,czy innej osoby ,która powinna regulować wjazd kolumny ,a ty to rozdmuchujesz na swoja ideologie.
Prosze cie trzymaj sie zawsze tematu ,a nie każdy rozpieprzysz politycznie i spiskowo :(
Rzygac sie chce na widok bolec.info jak czyta sie takie rzeczy :(




Dopisane 08.06.2016r. o godz. 16:10:

~mieszkaniec napisał(a): Z jakiej miejscowości był zmarły 38 letni pasażer Forda Mondeo?


Na portalu gdzie ma takiego bajzlu piszą,ze Mondeo miało Katowickie blachy więc może ktoś był po prostu w trasie.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 16:35
Chcecie już sądzić amerykańskiego kierowcę a on pewnie jechał tak jak powinien. Zabrakło służby zabezpieczenia ruchu. Nie wiem kto miał to zabezpieczenie zapewniać, Polacy, Amerykanie czy może Francuzi. Ktoś ewidentnie dał ciała. A kto, to z pewnością zostanie zbadane. A póki nie zostało zbadane, to nie ma co ferować wyroków czy snuć teorii spiskowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 17:07
hej ty panna z dzieckiem przecierz ty głowy niemasz tylko sam arbuz ci został moze jakies leczonko ci potrzeba filozof sie znalazł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 17:44
~ napisał(a): Chcecie już sądzić amerykańskiego kierowcę a on pewnie jechał tak jak powinien. Zabrakło służby zabezpieczenia ruchu. Nie wiem kto miał to zabezpieczenie zapewniać, Polacy, Amerykanie czy może Francuzi. Ktoś ewidentnie dał ciała. A kto, to z pewnością zostanie zbadane. A póki nie zostało zbadane, to nie ma co ferować wyroków czy snuć teorii spiskowych.


Przejazd kolumn wojskowych zabezpieczają służby państwa gospodarza ćwiczeń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rtdtdg niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 19:17
nic im nie zrobię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza