Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Album GLINIADA już do kupienia!
~czeczeniec niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 11:36
Nikogo to nie obchodzi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
10 czerwca 2016r. o 11:48
Mnie owszem.
Ale generalnie masz rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pięćdziesięciolatek niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 12:36
Nie byłem na ani jednej Gliniadzie. Uważam, że niczego nie straciłem. Albumu nie zamierzam przeglądać, bo nie znajdę tam tego, co mnie interesuje. Niemniej dobrze, że się ukazał. To jakieś świadectwo tego, co było epizodem w historii miasta i mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 12:50
~pięćdziesięciolatek napisał(a): Nie byłem na ani jednej Gliniadzie. Uważam, że niczego nie straciłem. Albumu nie zamierzam przeglądać, bo nie znajdę tam tego, co mnie interesuje. Niemniej dobrze, że się ukazał. To jakieś świadectwo tego, co było epizodem w historii miasta i mieszkańców.


Gliniada wróci za 2 lata, po przegranych wyborach przez obecną władze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
10 czerwca 2016r. o 13:17
~pięćdziesięciolatek napisał(a): Nie byłem na ani jednej Gliniadzie. Uważam, że niczego nie straciłem. Albumu nie zamierzam przeglądać, bo nie znajdę tam tego, co mnie interesuje. Niemniej dobrze, że się ukazał. To jakieś świadectwo tego, co było epizodem w historii miasta i mieszkańców.


Ja jednak wolałbym aby epizodem w historii były parady/festiwale kultury samorządowej ze śmieciarkami i disco polo : )
Takie jak zeszłoroczna miejska parada, która "godnie" zastąpiła Gliniadę.



bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
10 czerwca 2016r. o 13:29
Epizodem w historii tego konkretnego miasta jesteśmy my wszyscy.
Dlatego nadal będę uważał, że nie ma sensu ścierania się o ściereczki.
Ale poklikać zawsze można ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 czerwca 2016r. o 13:35
~pięćdziesięciolatek napisał(a): Nie byłem na ani jednej Gliniadzie. Uważam, że niczego nie straciłem. Albumu nie zamierzam przeglądać, bo nie znajdę tam tego, co mnie interesuje. Niemniej dobrze, że się ukazał. To jakieś świadectwo tego, co było epizodem w historii miasta i mieszkańców.


Dla takich ludzi organizowane są procesje i pielgrzymki.
Ratusz wie jak zmotywować swój elektorat.
Okres " ROMANOWA " w historii Bolesławca już zapisuje się niechlubnie.[img=1465558527_2h2tiys.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 13:45
PanieM i po co takie dzielenie ludzi? Jestem osobą wierzącą i nie przeszkadza mi bawić się dobrze na gliniadzie z dzieciakami. Po co pan to robi?
Mam nadzieję, że gliniada wróci, bo poważni kontrkandydaci Romana w wyborach mówili że to fajna inicjatywa i powinna mieć wsparcie od miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.