Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szkoła Specjalna w budynku II LO?
~Paweł niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 10:35
Co to znowu za ściema? przecież w zimie władze powiatowe mówiły że przeniesienie do II LO jest niemożlwie... Ten brak zdecydowania, nieudolność i kłamstwa pokazują że ci ludzie i koalicja PO SLD i PSL jest niezdolna do władzy! ludzie!
Tylko dlatego że Szkoła specjalna nie robi hałasu jest jak jest, bo powinni dawno wywieźć tych decydentów na taczkach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tata niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 10:45
Pycha kroczy przed upadkiem... Byla szansa na wspolprace z miastem jednak dumni panowie nie chcieli sie dogadac... A cierpia najslabsi. Zarzadowi powiatu juz dziekujemu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zonk niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 11:27
Rada powiatu podejmie decyzje? Zarząd umywa rączki? Nie uciekniecie od odpowiedzialności za te decyzje. Czy leci z nami pilot?
Dziwię się rodzicom ze szkoły specjalnej że dają się tak zwodzić... Tyle lat. Ludzie, zrozumcie, że tym ludziom w zarządzie do rozumu przemawia tylko ostry sprzeciw. Wasza pokora jest ich siłą nie liczcie że będą was traktowac powaznie! To nie ten typ ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 11:32
A ja mam nadzieję, że w końcu ludzie ogarną się przy wyborczych urnach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 11:32
A ja mam nadzieję, że w końcu ludzie ogarną się przy wyborczych urnach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zonk niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 12:24
Rada powiatu podejmie decyzje? Zarząd umywa rączki? Nie uciekniecie od odpowiedzialności za te decyzje. Czy leci z nami pilot?
Dziwię się rodzicom ze szkoły specjalnej że dają się tak zwodzić... Tyle lat. Ludzie, zrozumcie, że tym ludziom w zarządzie do rozumu przemawia tylko ostry sprzeciw. Wasza pokora jest ich siłą nie liczcie że będą was traktowac powaznie! To nie ten typ ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 12:56
Drodzy Państwo, z ciekawości gdy będziecie przyjeżdżać koło PZSZiPS spójrzcie jak wygląda ten budynek!Brak parkingu,boisko szkolne to żenada nie wspomnę już o wnętrzu szkoły.Nieprzstosowane nawierzchnie do poruszania się, ciągle psujaca się winda, w wielu klasach wilgoć a nawet grzyb.Czy uważacie że te dzieci nie zaluguja na normalne warunki? Los je wtarczajaca skrzywdził-dajcie im radość! Przykre że zawsze kończy się tylko na obietnicach. Najważniejsze ze Starostwo posiada piękny nowy budynek.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 13:01
~Ja napisał(a): Drodzy Państwo, z ciekawości gdy będziecie przyjeżdżać koło PZSZiPS spójrzcie jak wygląda ten budynek!Brak parkingu,boisko szkolne to żenada nie wspomnę już o wnętrzu szkoły.Nieprzstosowane nawierzchnie do poruszania się, ciągle psujaca się winda, w wielu klasach wilgoć a nawet grzyb.Czy uważacie że te dzieci nie zaluguja na normalne warunki? Los je wtarczajaca skrzywdził-dajcie im radość! Przykre że zawsze kończy się tylko na obietnicach. Najważniejsze ze Starostwo posiada piękny nowy budynek.Pozdrawiam


Nie mają serca do słabszych... kiedyś afera z Warsztatami Terapeutycznymi, Dom dziecka, szkoła specjalna... Pamiętacie? Tak, ta władza ma słabszych głęboko w d...pie. Rodzice już dawno powinni tam zrobić strajk. Zjechałaby się telewizja z polski to szybko by się zabrali za robotę darmozjady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie