Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
XXII Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego
~RODZIC niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 16:46
ZAPRASZAMY CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ II LO I SPOŁECZNOŚĆ SZKOŁY SPECJALNEJ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 17:08
~RODZIC napisał(a): ZAPRASZAMY CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ II LO I SPOŁECZNOŚĆ SZKOŁY SPECJALNEJ.

Weź młotek i stuknij się w głowę. :P Kim ty jesteś żeby zapraszać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 17:58
Z pewnością kulturalną osobą.
Przyjdę gdyż umożliwia mi to 62 art.konstytucji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 17:59
przepraszam 61 art konstytucji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 18:38
~Ja napisał(a): przepraszam 61 art konstytucji

Oczywiście że przyjść możesz ,każdy ma takie prawo ,ale te bzdury co wypisujesz to jaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 20:15
~ napisał(a):
~RODZIC napisał(a): ZAPRASZAMY CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ II LO I SPOŁECZNOŚĆ SZKOŁY SPECJALNEJ.

Weź młotek i stuknij się w głowę. :P Kim ty jesteś żeby zapraszać.

JA RODZICEM ZAINTERESOWANYM LOSEM MŁODZIEŻY I SZKOŁY.
A TY - MŁOTKIEM ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 20:26
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~RODZIC napisał(a): ZAPRASZAMY CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ II LO I SPOŁECZNOŚĆ SZKOŁY SPECJALNEJ.

Weź młotek i stuknij się w głowę. :P Kim ty jesteś żeby zapraszać.

JA RODZICEM ZAINTERESOWANYM LOSEM MŁODZIEŻY I SZKOŁY.
A TY - MŁOTKIEM ?

Może jesteś nic nie znaczącym czubkiem ?? Gości zaprasza gospodarz a nie pierwszy lepszy z ulicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jan niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 21:30
każdy mieszkaniec może brać udział w radzie powiatu, w każdej chwili wejść i w każdej chwili wyjść, może też zabrać głos, zgłaszając o 9.30, na piśmie do przewodniczącego rady, który nie ma prawa mu tego odmówić, to jest prawdziwa demokracja i nie potrzeba tu komitetów jej obrony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza