Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dni Bolesławca 2016 przeszły do historii
~Inna niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 7:35
Obstawa fajny koncert, nuty jazzowe, pięknie. Ale zestawienie ich i Komarenki wzmocnionego Boysami - oblakany pomysł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bitrix niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 8:16
Mega było ;) ; ) Ivan spoko a boksu mega dali czadu. .. a to coś z Chorwacji nie mam nic przeciwko każdy lubi to co chce........ i tak opinie będą różne ale najlepsze oceny są przez ilości ludzi i zabawie. .....szkoda tylko że to nie było w sobotę. ... :/ :/ zaspalam do pracy hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bitrix niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 8:18
Boysi miało być. ... sorki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bitrix niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 8:18
Boysi miało być. ... sorki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sale niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 9:07
Wstyd dla boleslawieckich portali kometuja gowno disko-polowe a 30 lecia boleslawieckigo zespolu nie zauwazaja W S T Y D !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~U. niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 9:28
Krytykuje się disco polo,jak niektórzy,ale tylko zagrać ich piosenki,to zaraz nóżki chodzą,i idą w tany.A, to co,że,disco polo,to przecież super muzyka,do tańca i do różańca.Ja lubię disco polo,wtedy rzucam na luz,nie myślę o problemach,to dla mnie terapia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 14:21
Rzeczywiście, masa narodu przyszła na te koncerty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rysiu niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 14:30
Jedyna prezentacja warta uwagi to TARG STAROCI.
Reszta to kiepska mizeria.
A za "muzykę" disco-polo należy karać mandatami za zaśmiecanie środowiska !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.