Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie wybrali dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego
~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 8:23
Sakowski - ofiara nieudolności powiatu w sprawie szkoły specjalnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majka niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 8:36
Pani Bukowska na dyrektora!! To moja była wychowawczyni i mogę powiedzieć z pełną świadomością, że to wspaniała kobieta:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 9:07
Przyjdą kolejni i oddadzą szkołe za zeta dla pijarów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 9:11
~Majka napisał(a): Pani Bukowska na dyrektora!! To moja była wychowawczyni i mogę powiedzieć z pełną świadomością, że to wspaniała kobieta:)


Dlatego lepiej żeby dalej uczyła a nie dyrktorowała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiem niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 10:06
Podobno strasznie slaby nabor do II LO, a do ILO kilkakrotnie wyzszy. Widac jak pomogla reklama w nieistotnych informacjach i to z kasy Rady Rodzicow :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 10:30
Rozumowanie przez niektórych my -oni, po-pis, w każdym wątku dyskusji ,jest chyba świadomym celem podburzania społecznego.
Tu jesteśmy my ludzie.W tym wypadku jest dyrektor władca ,boją się pedagodzy, boją się rodzice i boją dzieci. Dorobiliśmy się społeczeństwa tchórzy .
Rodzice mówią dzieciom aby nie angażowały się w pomysły-bo co powie nauczyciel.Nauczyciel nieraz stonuje zachowania dzieci -bo to może się nie spodobać dyrektorowi.Dyrektor jest wybrany przez miasto ,powiat - i co on może (nie mam pieniędzy,lepiej nie )
Oczywiście ktoś powie ale przecież tyle się w szkołach dzieje-TAK ale są to pomysły tylko kontrolowane od górnie .Zabijane jest inicjatywa niezależna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 11:03
Sakowski, jedź na marsz KODu i powalcz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 11:13
Co do naboru w I i II LO, to mnie nie dziwi, że przy tym zamieszaniu zabiera się i składa ponownie podania do szkoły. Jako rodzic dalej nie wiem, czy moje dziecko będzie się uczyło w "szkole integracyjnej", czy nie. Tak ją nazwałem, bo sam budynek - z pominięciem nazwy, ma "łączyć" te obydwie szkoły. Gdzie te szkoły miałyby się pomieścić razem - to doprawdy tajemnica. Chyba, że budynek II LO to obiekt z gumy, albo czary z "Harrego Pottera" pomogą... Tak na poważnie, to przeczytałem oświadczenie rodziców ze szkoły specjalnej. Pełna zgoda, co do ich stanowiska. Wiem, że to brutalne, ale... młodzież ucząca się w II LO, pobliskiej podstawówce i gimnazjum, też nie byłaby w komfortowej sytuacji. Zobaczymy, czy reakcja środowisk wpłynie, a powinna, na dalsze decyzje w tej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.