Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
„Lojalnie trwajmy przy Jehowie!”
14758
#Kamil. nieaktywny
9 lipca 2016r. o 13:34
Nagrobek Russela - założyciela ŚJ. Pochówek w obrządku masońskim, a nawet według relacji uczestników jego obrządku w szatach masońskich.

Człowiek ten zwiódł wiele ludzi. Wierzył w moc numerologii, czytał przyszłość z piramidy egipskiej. Fałszywie prorokował. Podważył autorytet Chrystusa. Ale to tylko kropla w morzu jego szarlataństwa.
Niech mu Bóg wybaczy.
[img=1468064093_sds5pik.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 lipca 2016r. o 15:08
~Do falco napisał(a): Bzdury Pan pisze jak zresztą prawie zawsze, ale proszę się nie krepować. "Samozaorywanie" to Pana specjalność. Pisze Pan:"...tak wiele czasu poświęcacie jakimś tam świadkom..." poniżej o "wojenkach". W odpowiedzi proszę przyjąć, że to Pan jest twórcą "wojenek " z ta chorobliwa obsesyjna nienawiścią do Rządzących, wymienia ich Pan po nazwiskach lub złośliwie przeinaczajac. "Wkleja" Pan niestosowne zdjęcia aby tylko ośmieszyć. Imputuje Pan rządzącym źle intencje. Takie Pana zachowanie jest nikczemne. Wiele Pan na to traci czasu. To Pan ustawicznie podsyca nieuzasadniona wrogość, pisząc aby ten temat nie zniknął. Najwyższy czas aby Pan został "zablokowany" no chyba, że działa Pan w interesie i za przyzwoleniem właścicieli portalu.


chcesz ''miłości blizniego '' to szukaj jej w odpowiednim miejscu sam przy tym nie grzesząc ...w kontekście tego co Pan napisał ,czy ja mam prawo pisać że to co Pan pisze to bzdury ?
to nie ambona miły Panie i to że za jakiegoś ''mesjasza'' tu Pan chce robić, to tym właśnie naraża się Pan na śmieszność ...
piszesz Pan o moich ''wojenkach''
chyba uszło to Pańskiej uwadze że nie tylko mnie te wasze przykazy -nakazy niekiedy bawią ,niekiedy drażnią ...
czy ja nienawidzę ''rządzących'' ?...a kto tu niby ''rządzi''?
no chyba że ma Pan na myśli prezesinę tego od ''spieprzaj dziadu'' ;)
wklejam ''niestosowne zdjęcia''?
proszę bardzo -czy to jest ''stosowne''?
myślę że wystarczy by dodatkowo Pana ''uduchowić''

wracając do tych niby ''rządzących''którym to ponoć coś imputuję
co takiego?
że odbierają głos tym z opozycji do nich?...że wprowadzają po nocach ''ustawki'' pod siebie?...
pisanie o tym to nie żadna strata czasu i nie podsycanie wrogości tylko pokazywanie innym jak zostali zmanipulowani że uwierzą w największą brednię wypowiedzianą przez np . Antona ''brzozę'' M.

i tu się zgodzę -piszę przypominając by temat nie zanikł bo to ...om za bardzo by odpowiadało

czas by mnie ''zablokować'' ?
tak -w tym jesteście ''mistrzami świata'' :D
''zakneblować '' tych spoza waszego szeregu ,myślącego nie po waszej lini...

na koniec -proszę napisać jak mógłbym pisać w ''interesie właściciela portalu''?
wszyscy piszący niepochlebnie o ''rządzących '' o poczynaniach polskiego kościoła i ich funkcyjnych tez sa do ''zablokowania''?


to tylko opinie drogi Panie i mamy do tego prawo jako internauci i użytkownicy tego portalu ;)
a może chcesz Pan wzorem proboszczów żądających od dyrektorów publicznych szpitali danych co do ilości wykonanych aborcji ,wprowadzić tu nakaz comiesięcznych sprawozdań od emema co do tego kto , kiedy i jak często uprawia wrogą wam ''propagandę''

niech Pan pamięta -to jeszcze nie ''klechistan'' :D
jeszcze nie i długo nie...

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2016r. o 15:12
Falco ,trochę szacunku.Polemizujesz z księdzem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 lipca 2016r. o 15:33
niemożliwe !!!! :|
co on tu robi ?

''nawraca'' :D wszak my ''krześcijany z dziada ,pradziada'' :D


Dopisane 09.07.2016r. o godz. 15:33:

wybacz ''ojcze '' zapomniałem wkleić ''stosowne '' zdjęcie co też teraz czynię... :D [img=1468071185_2rligbr.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
9 lipca 2016r. o 19:40
księdzu należy się taki sam szacunek jak każdemu innemu człowiekowi
zzzzzzzzzz pełnym szacunkim :)


Dopisane 09.07.2016r. o godz. 19:40:

szacunkiem *
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fii niezalogowany
9 lipca 2016r. o 21:02
A ja proszę moderatorów o zablokowanie możliwości dodawania komentarzy w tym temacie gdyż Zgromadzenie w Zgorzelcu się skończyło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 lipca 2016r. o 22:22
jeszcze kilka dni i zacznie się kolejne zgromadzenie ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 lipca 2016r. o 22:54
~Do Pannyzdzieckiem napisał(a): Rozumie, że Pan został w swoim życiu zraniony, że miał i ma trudne życie, ale w zasadzie kazdy z nas w roznych okresach zycia ma "pod gorke". Lek i niepokój oraz "zamieszanie" można zniwelować tylko w kontakcie z Panem Bogiem w Religii Katolickiej. Na stawiane przez Pana pytania człowiek nie jest w stanie odpowiedzieć, tak aby Pana przekonać. Pan pyta, ale jest i tez uprzedzony, a także taka z Pana "Zosia samosia". Proszę pytać Boga. W tym celu proszę np. pojechać do Legnicy, do Kościoła pw. Świętego Jacka /za rzeka Kaczawa, obok Dworca PKP/ jest tam wystawiona Relikwia. Proszę przyjrzeć się ludziom jak się gorliwie modlą. Proszę też ukleknac i błagać Boga aby Panem tak "potrzasnal" jak Świętym Pawłem pod Damaszkiem. Święty Augustyn mowil:"Niespokojne jest serce moje póki nie spocznie w Bogu". Alleluja. Da Pan rade. Szczęść BOŻE.


Człowiek , wbrew pozorom , to silna i dumna Istota , bez względu na szerokość geograficzną , kolor skóry i płeć . Liczy się zasób informacji zgromadzony między uszami. Bóg powołał nas do egzystencji , abyśmy mu służyli . Stwórca dał nam życie , abyśmy znaleźli jego sens . Taka subtelna różnica . Osobiście uważam , że bogowie tej nieszczęśliwej Planety , zacząwszy od protoplastów Ra , a skończywszy na Latającym Spagetti nie są godni sandałów Stwórcy wiązać.

Bóg Jahwe , szczęścić Ci nie będzie , nie ma takiej natury , ale Stwórca da Ci ... nie , nie :D mamony Ci nie da , da Ci zrozumienie rzeczywistości w jakiej żyjesz ... jeśli poprosisz :)

I nie potrzebne są relikwie .... :) Gdyby zebrać wszystkie kawałki drewna , na którym Jezus został niby uśmiercony , to nie ma w Polsce takiego tartaku ... z takim przerobem :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza