Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekordowo niskie bezrobocie
~Anonim niezalogowany
27 czerwca 2016r. o 15:31
A ten ładny budynek na zdjęciu to Powiatowy Urząd Pracy, Starostwo Powiatowe czy Urząd Miasta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bezrobotny_niezarejestrowany niezalogowany
27 czerwca 2016r. o 22:53
I co z tego, że bezrobocie niskie, jak ludzie nie mają normalnych umów o pracę i pracują za marne pieniądze. A urząd wypycha tylko na siłę bezrobotnych 30-50 latków na staże za 800zł, żeby tylko statystyki były niskie. Mają pełno marnych ofert na jakieś śmieszne umowy i dodatkowo robią reklamę bezpłatną firmom mlm, agencjom pracy tymczasowej i pośrednikom pracy za granicą. Nic tylko wyzysk i rozbój w biały dzień. "Według urzędu bezrobotny jest pasożytem, który żeruje i rejestruje się dla ubezpieczenia. Tak podchodzi urząd do ludzi."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
27 czerwca 2016r. o 23:19
Sezon jest. Bezrobocia nie ma.
Przyjaciel powiedział kiedyś...
Przenies biznes do Californii. Tam prosperite bedziesz mial przez caly rok. Tak jak u nas przez jeden misiac w roku...(sezonowość!!!!!) A u nas ciągle Kazik. Jeden grosz dla....
Dzień dobry, dobry weiczór. Piłem, składni nie będzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pepe niezalogowany
28 czerwca 2016r. o 6:28
Hajah, bo wszczyscy już pracują zagranicą, to ustrojstwo jak PUP to jakiś twór, który na pewno nie przyczynia się do likwidacji bezrobocia, a facebook jest lepszym narzędziem do znalezienia lub zaoferowania pracy niż to "cóś"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2016r. o 14:29
Niskie bezrobocie? Bo młodzi wyjechali a pozostali starzy na emeryturach i rentach. Nie ma się z czego cieszyć, to miasto umiera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zbulwersowana niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 1:20
Na mojej drugiej wizycie w naszym cudownym pup bardzo miła pani wyszła do mnie z propozycją stażu, a gdy odmówiłam to zasugerowała z uśmiechem na twarzy abym ubezpieczenie przeniosła na męża i sama zrezygnowała z zasiłku i nie przychodziła za miesiąc. śmiechu warte. tylko że ja chcę iść do normalnej pracy a nie na ten ich gówniany staż za marne grosze co opiekunka do dwójki małych dzieci bierze dobrze ponad 1000 zł. I to są te ich statystyki, bo za miesiąc znów odmówie stażu i mnie wywalą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 12:15
Tak się poprawia statystykę dotyczącą spadku stopy bezrobocia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 15:47
~zbulwersowana napisał(a): Na mojej drugiej wizycie w naszym cudownym pup bardzo miła pani wyszła do mnie z propozycją stażu, a gdy odmówiłam to zasugerowała z uśmiechem na twarzy abym ubezpieczenie przeniosła na męża i sama zrezygnowała z zasiłku i nie przychodziła za miesiąc. śmiechu warte. tylko że ja chcę iść do normalnej pracy a nie na ten ich gówniany staż za marne grosze co opiekunka do dwójki małych dzieci bierze dobrze ponad 1000 zł. I to są te ich statystyki, bo za miesiąc znów odmówie stażu i mnie wywalą.



bierzesz zasiłek gdy dookoła pełno pracy? na moje oko pup zbyt łagodnie ciebie trktuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.