Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ks. Jóżef Gołębiowski Honorowym Obywatelem Bolesławca
~Tedd niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 0:30
To nie fanatyzm.. To pusta głupia nie mysląca głowa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomtom niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 0:32
Dawno tu nie wchodziłem. Widzę że nniewiele sie zmienia. Bluzgi, hejt i syf.
Dziekuję. Żegnam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
30 czerwca 2016r. o 0:39
~tomtom napisał(a): Dawno tu nie wchodziłem. Widzę że nniewiele sie zmienia. Bluzgi, hejt i syf.
Dziekuję. Żegnam.

To napisz coś z sensem, chętnie poczytam.

W sprawie księdza Józefa, to jest spoko gość, popieram nadanie mu tytułu; Honorowego Obywatela Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 6:51
Znam księdza byłam parafianką jako dziecko i przez tego klechę nabawiłam się nerwicy. Nie miał podejścia ani do dzieci ani do młodzieży ani do dorosłych, którzy mieli odmienne zdanie niż on sam. Znam go właśnie ze strony dwulicowosci, zakłamania, nie potrafiącego przyznać się do błędu i nie znającego słowa przepraszam. Dla mnie to żaden ksiądz a tym bardziej honorowy mieszkaniec!!!! Moim honorowym mieszkańcem jest ś. p. Ksiądz Rączka to był Człowiek wiary, serca i ludzi!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 czerwca 2016r. o 7:25
racja :)
o nim już coś mogę powiedzieć bo był czas kiedy z nim rozmawiałem i ten ksiądz chyba wiedział o co mi chodzi...
pózniej zmieniłem parafię na podległą księdzu Boberowi i ten już nie wiedział ...hahaha

za to ja już wiedziałem...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 7:46
falco napisał(a): racja :)
o nim już coś mogę powiedzieć bo był czas kiedy z nim rozmawiałem i ten ksiądz chyba wiedział o co mi chodzi...
pózniej zmieniłem parafię na podległą księdzu Boberowi i ten już nie wiedział ...hahaha

za to ja już wiedziałem...

ten jak juz coś walnie , to jak gołąb na parapet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 czerwca 2016r. o 8:04
co ty nie powiesz :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
30 czerwca 2016r. o 10:24
falco napisał(a): ...hahaha
za to ja już wiedziałem...

"Naród polski nie Kant, subtelnością rozumowania nikt go jeszcze nie wzruszył."
Tyrmand ;)
Miłego

PS.
Jestem za, pomimo rozbieżności stanowisk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.