Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog

~mum niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 22:00
Proszę napiszcie mi opinie o Dr.Krawczyku,przyjmuje w biomedzie ,jestem do niego umówiona na wizytę ale nigdy nie miałam okazji poznać tego lekarza .Dodam ,że jestem w ciąży,i chciałabym poznać opinie o tym lekarzu.A może któraś z was może wypowiedzieć się na temat Dr.Aksienionek z Lubania,koleżanka mi poleca tą doktor.. Nie wiem czy zostać przy dr.Krawczyku czy może wybrać się do Lubania? dziękuje za informacje ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Luiza niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 9:57
UWAŻAM ,ŻE ŻADEN LEK TEJ SPECJALIZACJI Z BOLESŁAWCA NIE JEST DOBRY ,CHYBA ,ŻE PRZYJEŻDZAJĄCY DO BOLESŁAWCA .OD WIELU WIELU LAT JEŻDZĘ DO WROCŁAWIA I JESTEM ZADOWOLONA .TAK WIĘC NIKOGO NIE POLECAM Z BOLESŁAWCA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 12:35
O tym lekarzu nawet nie słyszałam ale szczerze polecam doktora kukułe .prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z niego. Bardzo kompetentny człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 12:35
O tym lekarzu nawet nie słyszałam ale szczerze polecam doktora kukułe .prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z niego. Bardzo kompetentny człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mum niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 12:37
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 12:43
~.... napisał(a): O tym lekarzu nawet nie słyszałam ale szczerze polecam doktora kukułe .prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z niego. Bardzo kompetentny człowiek.

Jeśli możesz ,napisz proszę ile kosztuje wizyta ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~&&& niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 13:01
Moja takze ciaze prowadzi i jestem zadowolona. Wizyta u dr Kukuly kosztuje 150zl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 13:27
Ja Polecam dr Zosik ze zgorzelca przyjmuje także w lubaniu prowadzi moja ciążę i jestem zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.