Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Młoda, chora kuna podrzucona pod drzwi SM
~Połykaczka kijanek niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 10:42
Następny będzie chory szczur, który po podleczeniu zostanie wypuszczony.
Będzie też ranny gołąb, wyrwany z rąk oprawcy knur, ślimak czyli ryba ,zabrany z szosy lub chodnika aby go nie rozdeptano.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 10:52
Znalazłem w kuchni kilka mrówek, faraonek. Chętnie oddam je pod opiekę jakiejś miłośniczce zwierząt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dawid niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 10:53
Słaby artykuł. A skąd autor wie jak to wyglądało?. Może chłopaki znaleźli kune w rowie i nie wiedząc co zrobić podrzucili ja po prostu pod straż ? Zostawiając kune w rowie na smierc byłoby lepiej? Brawa za reakcję, nie do końca przemyślana Ale reakcje !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dawid niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 10:53
Słaby artykuł. A skąd autor wie jak to wyglądało?. Może chłopaki znaleźli kune w rowie i nie wiedząc co zrobić podrzucili ja po prostu pod straż ? Zostawiając kune w rowie na smierc byłoby lepiej? Brawa za reakcję, nie do końca przemyślana Ale reakcje !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 10:58
Na ostatnich przykładach dobitnie widać na czym zależy SM. Mniej ważna jest pomoc społeczna ale istotne jest "dopieprzenie" konkretnej osobie. Czy po to płacimy podatki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kinia niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 11:01
~Dawid napisał(a): Słaby artykuł. A skąd autor wie jak to wyglądało?. Może chłopaki znaleźli kune w rowie i nie wiedząc co zrobić podrzucili ja po prostu pod straż ? Zostawiając kune w rowie na smierc byłoby lepiej? Brawa za reakcję, nie do końca przemyślana Ale reakcje !


To komunikat Straży Miejskiej i szczerze mówiąc nie dziwię się, że tak zareagowali. Mężczyźni z BMW powinni zapukać i opowiedzieć co się stało, zajęło by to dwie minuty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 11:03
I ja zrobiłbym chyba podobnie. Znajomi znaleźli chorą (być może potrąconą) młodziutką sarenkę. Zgłosili sprawę do SM (nie bolesławieckiej) ale tam odmówiono przyjęcia zwierzęcia. Zaproponowano im by udali się do weterynarza. Ten wycenił leczenie na 1400zł co było dla znajomych nie do ogarnięcia. Zatrzymali zwierzę na noc w domu, próbowali nakarmić i szukali dalszej pomocy. W nocy zwierzę padło. Udali się więc do weterynarza by jakoś legalnie pozbyć się padniętego zwierzęcia. Koszt utylizacji wyceniono na 2000zł.... Nie było wyjścia, trzeba było zakopać zwierzę w lesie... mąż koleżanki pod osłoną późnego wieczoru jak jakiś przestępca musiał w ukryciu zakopać zwierzę... tak się w Polsce kończy posiadanie miękkiego serca i próba pomocy zwierzęciu. Nie dziwi mnie decyzja tych, którzy znaleźli tą kunę...

Zapytajcie w straży miejskiej czy można z dzikimi zwierzętami do nich przyjść i czy udzielą w takiej sytuacji stosownej pomocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 13:16
A ja uważam, że SM zachowali się prawidłowo. Zabrali chore stworzenie do weterynarza, powiadomiono media, podano do publicznej wiadomości markę auta. Co wam się nie podoba? Co mieli jeszcze zrobić??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza