Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjanci strzelali podczas interwencji
~Fisio niezalogowany
3 lipca 2016r. o 21:54
Do normalnych by nie strzelali !! Wszyscy wiedzę że to poje...by i h... wie co takim odbije, bo pewnie też mają broń, i cholera wie, czy akurat nie przy sobie ?. Powinni ich odstrzelić a nie w opony, był by w końcu święty spokój !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Giga niezalogowany
3 lipca 2016r. o 21:56
~Kibol napisał(a): Heh anonimowi frajerzy od sk....synów możesz siebie wyzywać nieudaczniku. Jesteś zerem zawistnym katolem


To się przedstaw skoro nie jesteś anonimowy 1!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka niezalogowany
3 lipca 2016r. o 22:05
człowieku za darmo ludzi nie zamykają ,powinni oby dwóch zamknąć na conajmniej dożywocie na co sobie zasłużyli to mają święci nie są i tak nik by nie płakal bo nie ma po kim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~świadek naoczny niezalogowany
3 lipca 2016r. o 23:50
Prawda jest niestety taka-(niestety dla zawistnych anonimów internetowych),którzy nie są zresztą tak do końca anonimowi.
Otóż uw pan nadgorliwy bardzo policjancik,chciał sobie najwyraźniej postrzelać,tylko nie przemyślał tego za bardzo,bo był bieganiem najwyraźniej już troszkę zmęczony,że działa jednak zbyt pochopnie i bez uzasadnienia-nie chciał dać tak łatwo"za wygraną",żeby mu "groźny przestępca"nie spie..olił,więc ostrzelał bez mrugnięcia okiem samochód oddalający się od niego w PRZECIWNYM kierunku,po czym ujął poszukiwanego!
Ale ku..wa-"co ja narobiłem?!" pomyślał po dłuższej chwili pan policjancik. "chyba nie powinienem był tak szybko strzelać(jeśli w ogóle..)-"jak ja się z tego wytłumacze?? :/ Wiem!!!-mówi przyjężdżający po prawie 2-óch godzinach kolega- "Przecież oni na pewno chcieli cię rozjechać!?
"no-może i tak-no jasne,że tak! :D
"To dawaj aresztujemy tego drugiego też!"
-noo-to dawaj-może dostanie ze 3-mce,a my se to dogramy wszystko po swojemu!
-dokładnie,tak zrobimy Wal.ek-nie martw sie-ogarniemy to jakoś,przecież on sie Dz... nazywa...
Ot i taka to historia cała,tylko że owi panowie nie wzięli pod uwagę kilku rzeczy,m.in. nagrania dżwięku i obrazu i rejestru dźwięku z większej częsci tego "przedstawienia"
P.S a tak poza tym-nie wierzę,że śpią spokojnie bez poczucia winy-muszą tylko pamiętać,że życie im może kiedyś za to odpłaci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~świadek zaoczny niezalogowany
4 lipca 2016r. o 0:21
~świadek naoczny napisał(a): Prawda jest niestety taka-(niestety dla zawistnych anonimów internetowych),którzy nie są zresztą tak do końca anonimowi.
Otóż uw pan nadgorliwy bardzo policjancik,chciał sobie najwyraźniej postrzelać,tylko nie przemyślał tego za bardzo,bo był bieganiem najwyraźniej już troszkę zmęczony,że działa jednak zbyt pochopnie i bez uzasadnienia-nie chciał dać tak łatwo"za wygraną",żeby mu "groźny przestępca"nie spie..olił,więc ostrzelał bez mrugnięcia okiem samochód oddalający się od niego w PRZECIWNYM kierunku,po czym ujął poszukiwanego!
Ale ku..wa-"co ja narobiłem?!" pomyślał po dłuższej chwili pan policjancik. "chyba nie powinienem był tak szybko strzelać(jeśli w ogóle..)-"jak ja się z tego wytłumacze?? :/ Wiem!!!-mówi przyjężdżający po prawie 2-óch godzinach kolega- "Przecież oni na pewno chcieli cię rozjechać!?
"no-może i tak-no jasne,że tak! :D
"To dawaj aresztujemy tego drugiego też!"
-noo-to dawaj-może dostanie ze 3-mce,a my se to dogramy wszystko po swojemu!
-dokładnie,tak zrobimy Wal.ek-nie martw sie-ogarniemy to jakoś,przecież on sie Dz... nazywa...
Ot i taka to historia cała,tylko że owi panowie nie wzięli pod uwagę kilku rzeczy,m.in. nagrania dżwięku i obrazu i rejestru dźwięku z większej częsci tego "przedstawienia"
P.S a tak poza tym-nie wierzę,że śpią spokojnie bez poczucia winy-muszą tylko pamiętać,że życie im może kiedyś za to odpłaci...



PIERDU, PIERDU !
Brawo policja ! Nie cackać się z bandziorami !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
4 lipca 2016r. o 5:35
~świadek naoczny napisał(a): Prawda jest niestety taka-(niestety dla zawistnych anonimów internetowych),którzy nie są zresztą tak do końca anonimowi.
Otóż uw pan nadgorliwy bardzo policjancik,chciał sobie najwyraźniej postrzelać,tylko nie przemyślał tego za bardzo,bo był bieganiem najwyraźniej już troszkę zmęczony,że działa jednak zbyt pochopnie i bez uzasadnienia-nie chciał dać tak łatwo"za wygraną",żeby mu "groźny przestępca"nie spie..olił,więc ostrzelał bez mrugnięcia okiem samochód oddalający się od niego w PRZECIWNYM kierunku,po czym ujął poszukiwanego!
Ale ku..wa-"co ja narobiłem?!" pomyślał po dłuższej chwili pan policjancik. "chyba nie powinienem był tak szybko strzelać(jeśli w ogóle..)-"jak ja się z tego wytłumacze?? :/ Wiem!!!-mówi przyjężdżający po prawie 2-óch godzinach kolega- "Przecież oni na pewno chcieli cię rozjechać!?
"no-może i tak-no jasne,że tak! :D
"To dawaj aresztujemy tego drugiego też!"
-noo-to dawaj-może dostanie ze 3-mce,a my se to dogramy wszystko po swojemu!
-dokładnie,tak zrobimy Wal.ek-nie martw sie-ogarniemy to jakoś,przecież on sie Dz... nazywa...
Ot i taka to historia cała,tylko że owi panowie nie wzięli pod uwagę kilku rzeczy,m.in. nagrania dżwięku i obrazu i rejestru dźwięku z większej częsci tego "przedstawienia"
P.S a tak poza tym-nie wierzę,że śpią spokojnie bez poczucia winy-muszą tylko pamiętać,że życie im może kiedyś za to odpłaci...

Tylko się nie rozpłacz :D
Brawo dla Policjanta, pora pozamykać k.....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Świadek niezalogowany
4 lipca 2016r. o 5:44
W przeciwnym kierunku? Ktoś tu chyba za dużo filmów się na oglądał. Dziwne że żałosne audi ma ślady z przodu a nie z tyłu. Dobrze ze nie dają 3 miesięcy za pisanie bzdur na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andrzej tyran niezalogowany
4 lipca 2016r. o 6:10
POkolenie gimbów nam podrosło i bryka. Jedyne czego się w życiu nauczyli to kraść, dilować i paserka. I wszędzie jest to samo, czy Bolec, czy Iwiny czy Chojnów. Wszędzie mewka i wychudzona gównarzeria szukająca draki. Mam nadzieje, że strzelający Policjant dostanie pełne wsparcie od swoich przełożonych, tak jak ma pełne poparcie społeczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego