Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kobiety ogarnęła piłkarska gorączka
~ niezalogowany
3 lipca 2016r. o 20:58
Bardzo ładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 lipca 2016r. o 21:21
Nic tak nie wkurza facetów, jak to, że kobiety zaczynają podzielać ich głupie hobby, które miało sprawić to, że mogli pobyć w swoim samczym towarzystwie. Biorąc pod uwagę Twoje spostrzeżenia, Angeliko, prognozuję, że jeśli miłość kobiet do piłki nożnej wzrośnie stanie się ona sportem niszowym a faceci wymyślą sobie coś głupszego do oglądania, żeby w spokoju z kumplami wypić piwo : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
3 lipca 2016r. o 21:31
kc napisał(a): Nic tak nie wkurza facetów, jak to, że kobiety zaczynają podzielać ich głupie hobby,


Jak głupie to czemu podzielacie?

A w zasadzie to wcale nieprawda, bo przykładowo ja lubię z babkami pogadać o piłce ;) To nic, że w większości nie wiedzą co to spalony. Zaangażowanie i podzielanie wspólnych emocji się liczy :) I wspólna radość ze strzelonej bramki ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 lipca 2016r. o 21:52
alter napisał(a): Jak głupie to czemu podzielacie?


Pytaj tych, co podzielają. To, że Angelika uogólnia swoje spostrzeżenia dotyczące jej i jej koleżanek na całą populację kobiet, nie znaczy, że ma rację. Z moich obserwacji wynika, że są kobiety , które lubią oglądać mecze, ale są w mniejszości i dopóki tak jest, nie przeszkadza to facetom, są nawet przez to interesujące.

alter napisał(a): A w zasadzie to wcale nieprawda, bo przykładowo ja lubię z babkami pogadać o piłce ;) To nic, że w większości nie wiedzą co to spalony. Zaangażowanie i podzielanie wspólnych emocji się liczy :) I wspólna radość ze strzelonej bramki ;)


Szczerze pisząc to ciężko mi sobie wyobrazić Ciebie oglądającego mecz w męskim towarzystwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
3 lipca 2016r. o 22:20
kc napisał(a): Szczerze pisząc to ciężko mi sobie wyobrazić Ciebie oglądającego mecz w męskim towarzystwie.


To twoja wyobraźnia :) To ta sama wyobraźnia co nie chwyta "spalonego"? ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 lipca 2016r. o 22:39
alter napisał(a): To twoja wyobraźnia :) To ta sama wyobraźnia co nie chwyta "spalonego"? ;)


Zdarzyło mi się kilka razy oglądać mecz i z tego co kojarzę są tam ściśle określone zasady gry, dlaczego miałabym tego nie chwytać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 lipca 2016r. o 23:26
kc napisał(a): Szczerze pisząc to ciężko mi sobie wyobrazić Ciebie oglądającego mecz w męskim towarzystwie.


Nie wiem czemu, ale mnie to rozbawiło. ; D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
3 lipca 2016r. o 23:39
skorn napisał(a):
kc napisał(a): Szczerze pisząc to ciężko mi sobie wyobrazić Ciebie oglądającego mecz w męskim towarzystwie.


Nie wiem czemu, ale mnie to rozbawiło. ; D


Mnie też :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza