Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecki amfiteatr doczeka się remontu
~Bolesławianin niezalogowany
9 lipca 2016r. o 6:24
A jam mam pytanie dlaczego miasto nic nie robi ze starymi basenami na ul.Spacerowej? ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2016r. o 7:51
Może zamiast remontować to zrobić tam rondo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~h niezalogowany
9 lipca 2016r. o 8:06
A co z opuszczonym placem na Lokietka ..od 10 lat? A co z placem pod Dworcu Wschodnim ? Po co ładować tyle kasy w park, kiedy można wyremontować stadion-dziadostwo? Lakierowanie rzeczywistości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~holl niezalogowany
9 lipca 2016r. o 8:16
To są wlasnie te unijne nonsensy... Na szkole specjalna nie ma na szpital nie ma a na place zabaw jest... zal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Albatros111 niezalogowany
9 lipca 2016r. o 8:27
W krajach zachodniej Europy często widać i słychać muzyków-amatorów grających w miejscach publicznych - parkach, przejściach podziemnych itp. Grają nie tylko na gitarach, ale też na różnych klasycznych instrumentach. Czy tam ludzie są bardziej muzykalni, spontaniczni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2016r. o 9:55
no i teraz miasto zrobi przetarg na przebudowe i pewnie wygra firma ktora da najmniejsza kwote i zroba wszytsko z najtanszych matreialow ktore pewnie wytrzymaja mniej niz te ktore juz byly wczesniej uzyte. ( tak sobie marudze :) )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
9 lipca 2016r. o 10:22
mnie to tylko zastanawia KOSZT??? Ja jestem w stanie to zrobić za połowę tej ceny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2016r. o 10:51
~h napisał(a): A co z opuszczonym placem na Lokietka ..od 10 lat? A co z placem pod Dworcu Wschodnim ? Po co ładować tyle kasy w park, kiedy można wyremontować stadion-dziadostwo? Lakierowanie rzeczywistości.
Wyrzucanie pieniędzy w bloto!Urzadzenia do cwiczen dla Seniorow,niewykorzystane.Park swieci pustkami.Sa inne potrzeby w miescie ,ale nikt tego niedostrzega.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.