Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelny wypadek w Godzieszowie
~do rb niezalogowany
8 lipca 2016r. o 21:39
Sam jesteś ... jak można pisać takie rzeczy ????

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sis niezalogowany
8 lipca 2016r. o 21:39
Gnojki tak jezdza.dorwac auto i ile fabryka..nie patrzac ze mozna wlasnie tak kogos z nad przeciwka zabic...brawura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do sos niezalogowany
8 lipca 2016r. o 21:42
Jak nie masz nic do powiedzenia rodzinie to się qrwa zamknij idioto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wstrząśnięta niezalogowany
8 lipca 2016r. o 21:44
Żal mi tych co wypisują te głupie smsy!!! szkoda mi chłopca, z całego serca współczuję rodzinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2016r. o 21:46
to nie pierwszy wypadek na tej drodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
8 lipca 2016r. o 21:49
Kicha ,całe życie przed chłopakiem :(

Może przepałował ,może coś go na drodze zaskoczyło (np.piasek,zwierz) i stracił kontrolę nad pojazdem?

Współczuje rodzinie i bliskim.


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
8 lipca 2016r. o 21:53
Brak pamięci przepisów ruchu drogowego prowadzi do takich sytuacji , i dlatego krzyże przy drogach rosną jak grzyby po deszczu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
8 lipca 2016r. o 22:06
Zdarza się, że jadę tą drogą z dziećmi do Lubania choć staram się jeździć przez Nawojów - po dziurach, ale bezpieczniej. Powodem jest nadmierna prędkość kierowców tamtędy jadących. Odkąd odnowili ten odcinek drogi to kierowcy, zwłaszcza młodzi, na pewno nie jadą tam 80-90 na godz. Często tam też wyprzedzają na trzeciego.Sama raz na pobocze uciekałam przed takim wspaniałym kierowcą, któremu się tak spieszyło że mną na czołówkę szedł. Przy przepisowej prędkości raczej do śmiertelnego wypadku by nie doszło. A ciekawe czy byście byli tacy współczujący jakby się zatrzymał na kimś z waszej rodziny...Rodzicom może i współczuję bo dziecko chowali, ale jego mi nie szkoda bo stanowił potencjalne zagrożenie dla mnie i moich bliskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.