Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pokemony w Bolesławcu!
3145
#hemi nieaktywny
14 lipca 2016r. o 20:03
Beyonce,Shakira,Britney Spears i wiele innych ,wedle jakiś nawiedzonych (o własnie !!)ludzi to zespoły satanistyczne i ttrzeba udać sie do egzorcysty ;)

Powiem tak: niech szatan i inne ciemne moce ustawia się w kolejce ,bo do wykończenia człowieka są :zusy,skarbówka,politycy,żywnośc z cała masą chemii itd .
Zanum mnie szatan opęta bo słucham Innuendo od Quenn ,to te w/w rzeczy szybciej mnie wykończą :)

Co do pokemmonów- to jest niestety kolejny powód ,dla którego dzieciaki (i nie tylko) będą slepić w wyswietlach i będą włazić na innych ,czy pakować sie na drogę przed auta :(
Pamiętajmy ,że jak dzieciak "na pałę" wślepiony w ekran ,a nie patrzacy na boki wlezie na pasach przed auto ,to będzie to wtargnięcie i wina pieszego.[img=1468519424_in4xens.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do hemi niezalogowany
14 lipca 2016r. o 20:29
Jesteś na równi pochylej. Ale to Twój wybór. Obyś nie żałował. Bardzo trudno się z opętania wychodzi. Czasem sprawa jest beznadziejna. Nie igraj z ogniem. Na rynku ksiegarskim, zwłaszcza przy Katedrze Wrocławskiej jest dużo pozycji. To literatura faktu. Fatalne porównanie diabelstwa z działalnością urzędów czy polityków.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13580
#pszawek nieaktywny
14 lipca 2016r. o 21:12
zawsze są 2 strony medalu jedna ze dzieciaki beda chodzić jak zombi i walić w mury innych przechodniów albo co najgorsze pod auta ale z drógiej wyjdą na miasto pochodza po nim jak widać są tam punkty ty loteria które pokazują ciekawe miejsca takie jak np pokazany wyzej dom kultóry z jego krótkim opisem czy jakieś inne pomniki oraz te tak zwane gym-y które też sa polokowane w miejscach związanych z jakimiś pomnikami czy innymi ciekawymi budynkami co moze zainspirowac do przeczytania o nich i dlaczego akurat one zostały wybrane myśle ze to jest dobre narzedzie do wyciągniecia osób z przed domu tylko jeszcze czeka na dopracowanie (w polsce jeszcze nie ma wersji 1.0 jest tylko testowa 0.29 )wiec moze jakos to przerobią i wyjdzie równiez z tego mała lekcja historii) a skoro jestescie negatywnie nastawieni do tego bo moze zostac stworzony wypadek przez zapatrzenie dziecka w telefon to równie dobrym powodem było by zakazanie poruszania się osoba skuterami i motorkami do 50ccm na dowodzie poniewaz połowa z nich nawet nie wie czym się rózni stop od ustap pierwszeństwa albo zakaz wjazdu od zakazu wstępów oraz co to jest droga jedno kierunkowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do pszawek niezalogowany
14 lipca 2016r. o 21:28
Bardzo Ci przepraszam. W Twoim tekście roi się od błędów. Zrób coś z tym bo wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ta niezalogowany
14 lipca 2016r. o 21:44
~Bolecnauta napisał(a): Od kogo jest ta niezależna a od kogo zależy. Znakomita zabawa trzeba ją promować.zeby dzieci wychodziły z domu a nie siedziały przed komputerem.

dziecko wychodzi z domu--które dziecko dziś siedzi przed kompem--,wszystkie z nosem siedzą przed smartfonem i ta machlojka wyśle je tylko poza dom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
15 lipca 2016r. o 0:03
Dziś postanowiłem przetestować grę, na maksa irytująca lecz wciągająca, lagi jak diabli, wiecznie zapchany serwer, to po pierwsze, trzy razy wdepnąłem w kałużę, na szczęście to była kałuża a nie odchody pokemonów.
Fakt, pokazują się miejsca charakterystyczne dla miasta w którym się znajdujemy, rzeźby, pomniki itp. lecz uważam że gra jest niebezpieczna, często poruszając się, nie zwracamy uwagi na przejścia dla pieszych, nie rozglądamy się.
Może to i hit, może wielu ludzi powie że dzieci wyjdą z domów, ale nie po to by być na dworze tylko by łapać wirtualne stwory.
Szczerze myślę że jest to ogłupienie ludzi, sam tak się czułem, jak dziwny czlowiek z telefonem przed oczami brodzący po kałużach.
Myślę że nie jest to idealna rozrywka dla młodzieży, na pewno nie dla dzieci.
Zabierzcie pociechy na spacer ale bez fonów, niech uczestniczą w rodzinnym spacerze.
Pozdrawiam.

Zastosowana autokorekta


Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rachunek sumienia niezalogowany
15 lipca 2016r. o 6:41
Mnie ogólnie gry nie interesują.Jak byłam dzieckiem to oczywiście,że tłukłam się z bratem o dostęp do gry.Dzieciaki jak dzieciaki ale rozwalają mi uczucia dorośli ludzie pociskający jakieś gierki na fonie tym bardziej jak to robią w towarzystwie.Niejednokrotnie syf w domu aż się przykleić można a gospodyni zamiast wziąść szmate to się bawi.Nie szkoda wam czasu na takie pierdoły?Jak mam marnować czas na taką żenuę to wolę zrobić nadgodziny przynajmniej jest potem z tego jakiś pożytek...kasa na ciekawsze zajęcie.Zresztą siedzący na fb i raportujący cały przebieg dnia w stylu "Właśnie piję kawę""Chora""Jem" tak samo rozwalają mi uczucia.Dobrze,że nie piszecie jeszcze"Właśnie cisne kreta na sedesie".Jeszcze te sweetfocie co godzinę ... żenua.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 lipca 2016r. o 9:01
http://tvn24bis.pl/moto,99/wypadek-w-trakcie-gry-w-pokemon-go,661102.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza