Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pokemony w Bolesławcu!
4669
#Shakur nieaktywny
17 lipca 2016r. o 20:11
Dziś 3 bachorów rzuciło mi się pod auto z telefonami w łapach... Mogę tylko zgadywać w co grali, ale tylko cudem wyhamowałem na śliskiej drodze. Jeden tylko oparł się o maskę... Mogło być nieciekawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kocham pokemony : ) niezalogowany
17 lipca 2016r. o 20:15
Pokemonów u nas dostatek: falco, panna, skorn, kc i alter, możecie podziwiać każdego z osobna :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pan M - kolejny pokemon niezalogowany
17 lipca 2016r. o 21:55
Proszę jeszcze dodać do tej listy Pana M jako starego ... pokemona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2444
#raven nieaktywny
18 lipca 2016r. o 8:44
Shakur napisał(a): Dziś 3 bachorów rzuciło mi się pod auto z telefonami w łapach... Mogę tylko zgadywać w co grali, ale tylko cudem wyhamowałem na śliskiej drodze. Jeden tylko oparł się o maskę... Mogło być nieciekawie.


Ja mialem podobnie przedwczoraj... Jechalem obwodnica od ulicy widok w strone wiaduktu i na wysokosci skateparku wyszlo mi przed maske 2 dzieciakow zapatrzonych w telefon. Poprostu szli sobie chodnikiem i nagle zeszli na jezdnie. Zdarzylem wyhamowac, zatrabilem im a oni zagubieniu i nie wiedza o co chodzi. Jeszcze po glowie sie postukali...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2016r. o 9:03
raven napisał(a): Jeszcze po glowie sie postukali...

A echo niosło się godzinami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 lipca 2016r. o 9:30
Fanatykom do przemyślenia :

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inwigilacja/item/90325-pok%C3%A9mon-go-ma-powiazania-z-cia

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edyta niezalogowany
18 lipca 2016r. o 10:07
Masakra! Kilka osób pisze, że dzieciaki wlatują pod auto. My jechaliśmy i widzieliśmy jak idzie kobieta ok 25lat z dzieckiem 2-3 latka. Nagle zapatrzona w smartfon wlazła prosto pod jadący przed nami samochód. Facet na szczęście nie jechał szybko i zdążył zahamować, a my za nim. Kobieta nawet nie przeprosiła, czy coś...chwyciła dziecko i wskazujacym palcem pokazała na drugą stronę jezdni. To szukanie tych stworów nikomu na dobre nie wyjdzie!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
18 lipca 2016r. o 10:23
Miałem identyczną sytuację. Miesiąc temu:) Ludzie łażą z telefonami, piszą sms-y, oglądają filmy podczas jazdy samochodem, jeżdżą na rowerze z muza na full w słuchawkach już od dawna. Moda na pokemony minie za kilka tygodni, a zachowanie ludzi się nie zmieni.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.