Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiesław Słobodzian nie żyje
~Nie moge w to uwierzyć! niezalogowany
19 lipca 2016r. o 17:14
[*]
[*]
[*]
Kondolencje dla Rodziny... ;( ;( ;( ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Arek niezalogowany
19 lipca 2016r. o 18:48
Naprawdę wielki żal, skromny, życzliwy i uśmiechnięty [i] kondolencje dla najbliższych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J niezalogowany
19 lipca 2016r. o 20:53
Wspaniały Człowiek i Wspaniały Przyjaciel....
Wyrazy Współczucia dla Rodziny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~refleksja niezalogowany
19 lipca 2016r. o 21:58
Nie znałem ,nie miałem żadnego kontaktu ,ale po przeczytaniu tych wpisów ,widać że to był WIELKI CZŁOWIEK.......... Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wdzięczna niezalogowany
19 lipca 2016r. o 23:38
Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem przeczytałam wiadomość o odejściu Wiesława .Bardzo mi pomógł ,gdy uległam wypadkowi i miałam poważny uraz kolana.Potrafił doradzić, wesprzeć,okazywał tak bardzo wszystkim potrzebną zwykłą ,ludzką życzliwość. Najdziwniejsze było to ,że prawie się nie znaliśmy,ale Wieśka znali wszyscy...
"Dobrych ludzi się nie zapomina'.Wyrazy współczucia dla najbliższych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolega niezalogowany
20 lipca 2016r. o 10:51
W mojej pamięci będzie zawsze pogodnym , wspanialym człowiekiem. Spotkaliśmy się w momencie kiedy organizował Porovitę ,mimo swoich wlasnych problemów potrafił pomóc i nam ,zawsze życzliwy i bezinteresowny. Opuścił nas dobry człowiek i kolega ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grażyna B. niezalogowany
20 lipca 2016r. o 10:59
WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY I BILSKICH WIEŚKA.
NIE WIEM CZY BĘDZIE KTOŚ W STANIE WYPEŁNIĆ PUSTKĘ PO TAK AKTYWNYM, WSZECHOBECNYM, OTWARTYM I ŻYCZLIWYM CZŁOWIEKU JAKIM BYŁ WIESIEK. NIE MOGĘ POGODZIĆ SIĘ Z MYŚLĄ, ŻE JUŻ GO NIE BĘDĘ MIAŁA OKAZJI SPOTKAĆ I POROZMAWIAĆ.
SPOCZYWAJ W SPOKOJU!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krutkowłosa niezalogowany
21 lipca 2016r. o 17:45
Pan Wiesław był moim wychowawcą w szkole.był wspaniałym człowiekiem będe bardzo dobrze wspominać Pana Wiesława.bardzo przykra wiadomość że odszedł od nas tak bardzo dobry człowiek.moje wyrazy wspułczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza