Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na co radni wydali nasze 70 000? Sami nie wiedzą!
~bo niezalogowany
21 lipca 2016r. o 9:28
mam nadzieję że radni zmuszą panią dyr Lijewską do dokładnego rozliczenia BŚC !!! a tak na marginesie to ile ona będzie jeszcze robić ludzi w.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2016r. o 9:28
~ napisał(a): Szanowny "redaktorze" czyli co ? sprzeniewierzyli ?dziwie się że jeszcze nie siedzisz w sądzie pisząc takie brednie obrażasz mnie jako mieszkańca Zmoderowano 21.07.2016 godz.9:19 - powód: obrażanie - brak kultury (moderator)


zmoderowano... obrażanie brak kultury?????? cały ten tekst jest obrażaniem ludzi którzy wykonują swoją prace ich pracą jest zarządzanie miastem a waszą co knucie i podejrzenia o malwersacje????litości typowe polskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2016r. o 9:35
czy radni nie powinni interesować się także poza sesją mają spotkania , komisje mogą składać interpelacje sesja wg mnie jest tylko po to żeby podejmować decyzje na tak lub nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2016r. o 9:49
~ napisał(a): czy radni nie powinni interesować się także poza sesją mają spotkania , komisje mogą składać interpelacje sesja wg mnie jest tylko po to żeby podejmować decyzje na tak lub nie


Ty i ten wyżej na Tobą sprawdźcie lepiej czy wasz prezio już wam przelał kasę :) I podpisujcie się to i może jaka premia wpadnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2016r. o 10:18
~ napisał(a):
~ napisał(a): czy radni nie powinni interesować się także poza sesją mają spotkania , komisje mogą składać interpelacje sesja wg mnie jest tylko po to żeby podejmować decyzje na tak lub nie


Ty i ten wyżej na Tobą sprawdźcie lepiej czy wasz prezio już wam przelał kasę :) I podpisujcie się to i może jaka premia wpadnie :)


Obelgi – to argumenty tych, którzy nie mają argumentów :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2016r. o 10:30
Argumenty masz w artykule.... A może Ty wiesz na jakie eventy te 70 tys? Oświeć nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ob. niezalogowany
21 lipca 2016r. o 11:45
Na 2500 gmin w Polsce ,Bolesławiec znalazł się w niechlubnej pierwszej setce gmin płacących ponad 2 mln złotych rocznie odsetek od zaciągniętego długu( bez wypłat z tytułu gwarancji i poręczeń).Dziwi więc szastanie publicznymi pieniędzmi dla wątpliwego efektu medialnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławczanin niezalogowany
21 lipca 2016r. o 11:55
Ciekaw jestem, jak długo jeszcze pozostali radni będą dawali się wodzić jak stado owieczek. Szacunek i brawa dla radnych, którzy nie boją się pytać w imieniu mieszkańców o sprawy, o których ratuszowcy woleliby nie mówić głośno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.