Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na co radni wydali nasze 70 000? Sami nie wiedzą!
~bolesławczanin niezalogowany
21 lipca 2016r. o 11:56
Ciekaw jestem, jak długo jeszcze pozostali radni będą dawali się wodzić jak stado owieczek. Szacunek i brawa dla radnych, którzy nie boją się pytać w imieniu mieszkańców o sprawy, o których ratuszowcy woleliby nie mówić głośno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławczanin niezalogowany
21 lipca 2016r. o 11:58
~ napisał(a): Szanowny "redaktorze" czyli co ? sprzeniewierzyli ?dziwie się że jeszcze nie siedzisz w sądzie pisząc takie brednie obrażasz mnie jako mieszkańca Zmoderowano 21.07.2016 godz.9:19 - powód: obrażanie - brak kultury (moderator)


A może coś zgodnie z zasadami języka polskiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~radny niezalogowany
21 lipca 2016r. o 12:15
~ob. napisał(a): Na 2500 gmin w Polsce ,Bolesławiec znalazł się w niechlubnej pierwszej setce gmin płacących ponad 2 mln złotych rocznie odsetek od zaciągniętego długu( bez wypłat z tytułu gwarancji i poręczeń).Dziwi więc szastanie publicznymi pieniędzmi dla wątpliwego efektu medialnego.[/c Przyjdzie czas na rozliczenia efekciarzy z Ratusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2016r. o 12:21
W artykule nie ujęto istoty problemu. Napisano że przepisanie kwoty z jednej kolumny do drugiej to czynność czysto techniczna. Nie podano powodu, dla którego tej operacji dokonano raz w jedną, raz w drugą stronę. Otóż, w momencie kiedy negocjowano warunki ewentualnego zorganizowania Gliniady przez Pana Nowaka, tych 70 000 zł zostało zdjętych ze środków przeznaczonych na imprezy towarzyszące BŚC i można było zaproponować artyście grosze. Jak mu tak zależy to niech sam dołoży do imprezy, skoro do niej dopłacał tyle lat. Nowak powiedział dość. Miasto powinno ponieść koszty Gliniady. I ma rację.
Jak już wiadomo że Gliniady nie będzie to środki wracają na konto BŚC. A gawiedzi się mówi ze to operacja czysto techniczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2016r. o 16:20
jako mieszkaniec miasta jestem za tym zeby wszelkie wydatki ktore ponosi miasto byly pokazane dla spoleczenstwa. organizuja swieto ceramiki za moja kase to ja chcem wiedziec na co byla wydana i dlaczego!!
mam nadzieje ze przy kolejnych wyborach madrzy mieszkancy Boleslawca zmienia rzadzacych na nowych z nowymi pomyslami! starczy juz pana Romana i jego pupilkow! czas juz rozliczyc ich ze swoich rzadow!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr R. niezalogowany
21 lipca 2016r. o 21:15
~ napisał(a): jako mieszkaniec miasta jestem za tym zeby wszelkie wydatki ktore ponosi miasto byly pokazane dla spoleczenstwa. organizuja swieto ceramiki za moja kase to ja chcem wiedziec na co byla wydana i dlaczego!!
mam nadzieje ze przy kolejnych wyborach madrzy mieszkancy Boleslawca zmienia rzadzacych na nowych z nowymi pomyslami! starczy juz pana Romana i jego pupilkow! czas juz rozliczyc ich ze swoich rzadow!


Zgoda ale pod jednym warunkiem.Jak za 3 lata ukończysz szkołę podstawową,na świadectwie z j.polskiego ma być przynajmniej ,,3''
Przyjmujesz warunek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2016r. o 7:34
~Piotr R. napisał(a):
~ napisał(a): jako mieszkaniec miasta jestem za tym zeby wszelkie wydatki ktore ponosi miasto byly pokazane dla spoleczenstwa. organizuja swieto ceramiki za moja kase to ja chcem wiedziec na co byla wydana i dlaczego!!
mam nadzieje ze przy kolejnych wyborach madrzy mieszkancy Boleslawca zmienia rzadzacych na nowych z nowymi pomyslami! starczy juz pana Romana i jego pupilkow! czas juz rozliczyc ich ze swoich rzadow!


Zgoda ale pod jednym warunkiem.Jak za 3 lata ukończysz szkołę podstawową,na świadectwie z j.polskiego ma być przynajmniej ,,3''
Przyjmujesz warunek?

a co jestem taki ograniczony ze nie potrafisz przeczytac i zrozumiec jak jest teks bez polskich znakow?
to chyba ty musisz w takim ukladzie isc z tym ze moze zacznij od przedszkola..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2016r. o 12:55
to na co wydali ta kase?? niech sie rozlicza przeciez to nie jest ich kasa!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego