Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sprzedam mieszkanie centrum 87 000

6979
E
17 sierpnia 2016r. o 21:11
:)


Dopisane 17.08.2016r. o godz. 21:11:

:)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
18 sierpnia 2016r. o 8:05
Dzięki literko za podniesienie ogłoszenia :*

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 sierpnia 2016r. o 17:05
Widać, że osobie, która sprzedaje to mieszkanie każdy kąt w nim kojarzy się z miłymi wydarzeniami i nie zauważa pewnych rzeczy, które dla osoby szukającej mieszkania mogą być istotne. Jeśli jeszcze przez jakiś czas nie uda się go wam sprzedać, to możecie zrobić taki, jak robi się w agencjach. Pościągajcie wszystkie wasze dekoracje ze ścian, pozbądźcie się zbędnych mebli, tak , by mieszkanie nie sprawiało wrażenia bardzo ciasnego ( jak np. w tym pokoju z tymi pięknymi oknami, gdzie stoi stół z krzesłami zaraz obok sofy) i żeby ludzie mogli sobie wyobrazić siebie w nim. I wtedy zróbcie zdjęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
21 sierpnia 2016r. o 22:49
Dziękuję za sugestie, sprzedaję mieszkanie i wiem że kupią je ludzie którzy kochają spokój . Mieszkanie nie jest luksusowo urządzone, nie jest nowocześnie umeblowane, to mieszkanie daje spokój i ochronę, jest małe ale przytulne, daje nam ciepło nawet jak nie napalę. Wiem że jak znajdzie się kupiec zainteresowany ciepłem tego mieszkania to na pewno cena będzie jeszcze niższa.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 sierpnia 2016r. o 23:03
Dlaczego to mieszkanie daje spokój i ochronę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
21 sierpnia 2016r. o 23:43
Spokój bo jest tanie, ochronę bo nie pada na głowę, coś więcej?

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 sierpnia 2016r. o 23:54
Nie musisz się obruszać, chciałam Ci tylko uświadomić, jak patrzą na to mieszkanie potencjalni kupcy nie związani z tobą , ani tym mieszkaniem emocjonalnie. Nikogo nie obchodzą Twoje wspomnienia związane z tym mieszkaniem, ani to, jaka atmosfera panuje w mieszkaniu, kiedy mieszka w nim twoja rodzina. Ludzi interesuje czy zmieszczą się w nim ze swoimi gratami i swoimi wspomnieniami, być może meble będą gorsze od waszych, ale ich i to dla nich musi w potencjalnym mieszkaniu znaleźć się miejsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9346
Namaskar
24 sierpnia 2016r. o 19:48
:)

''najdłuższa noc ma na mecie zawsze świt''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza