Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wszystkiego najlepszego dla bolesławieckich policjantów
~słonik niezalogowany
25 lipca 2016r. o 16:14
~ napisał(a): Niestety nie przyłączam się do życzeń. A dzieci uczę że jak widzą policjanta to lepiej przejść na drugą stronę ulicy , a jak wiedzą o drogówce to lepiej dołożyć drogi i objechać z daleka.


Uczcijmy to minutą ciszy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2016r. o 16:33
Ja również życzę dbającym o bezpieczeństwo obywateli Paniom policjantkom i Panom policjantom,jak najwięcej sukcesów w pracy i w życiu osobistym.A wszystkim tym plujacym na nich,aby zdażył im się łomot ze strony bandziorów.Ciekawe kogo będą wzywać na pomoc?I żeby się nie doczekali na pomoc policji.Za to plucie i za te obrażliwe napisy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wszystkiego najlepszego niezalogowany
25 lipca 2016r. o 23:22
~ napisał(a): Niestety nie przyłączam się do życzeń. A dzieci uczę że jak widzą policjanta to lepiej przejść na drugą stronę ulicy , a jak wiedzą o drogówce to lepiej dołożyć drogi i objechać z daleka.
To ciekawe co powiesz dziecku jak ktoś je okradnie czy pobije albo jak będzie miało wypadek (choć cię nie lubię ale ci tego nie życzę) :> co wtedy zrobisz ?? Te dyrdymały to wsadź sobie wiesz gdzie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tadek Jana Pawła II niezalogowany
25 lipca 2016r. o 23:23
becia73 napisał(a):
~Tadek Jana Pawła II napisał(a): Najważniejsze, ze stanęli na wysokości zadania i schwytali tego co do parterowych mieszkań właził. Dziękujemy.


Przecież to nie policja go złapała tylko mieszkaniec bloku.

Jasne... a ty pewnie go sznurkiem do kaloryfera przywiązałaś :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2016r. o 23:31
~ napisał(a): Niestety nie przyłączam się do życzeń. A dzieci uczę że jak widzą policjanta to lepiej przejść na drugą stronę ulicy , a jak wiedzą o drogówce to lepiej dołożyć drogi i objechać z daleka.

Ja raz nie zauważyłem policjanta i przeszedłem na drugą stronę ulicy i dopierdzielił mi 50 zł mandat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franek niezalogowany
26 lipca 2016r. o 10:04
~ napisał(a):
Ja raz nie zauważyłem policjanta i przeszedłem na drugą stronę ulicy i dopierdzielił mi 50 zł mandat.
Jak byś przeszedł w miejscu dozwolonym to nie było by problemu. Jak żeś niemądry to płać :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2016r. o 10:10
~Franek napisał(a):
~ napisał(a):
Ja raz nie zauważyłem policjanta i przeszedłem na drugą stronę ulicy i dopierdzielił mi 50 zł mandat.
Jak byś przeszedł w miejscu dozwolonym to nie było by problemu. Jak żeś niemądry to płać :]

Franek dobrze że ty jesteś mądry i przechodzisz zawsze przez pasy.Człowieczku przechodziłem na Prusa przecież tam wszyscy tak chodzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~franek niezalogowany
26 lipca 2016r. o 19:26
~ napisał(a): Człowieczku przechodziłem na Prusa przecież tam wszyscy tak chodzą.
A jak wszyscy pójdą na wiadukt i będą skakać to tez skoczysz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.