Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kierujmy się miłością na drodze
~Anonim niezalogowany
25 lipca 2016r. o 13:44
a jak bedzie dzien pizzy to co zamiast mandatow beda pizze rozdawac? co to za bzdury? a jakby podczas zatrzymania kierowca wyskoczyc z auta z bronia i zaczal strzelac to rozumiem ze ksiadz jest odpowiednio przeszkolony a pod sulatnna ma gnata? wszedzie sie pchaja i na sile chca zminic wszystko pod swoje pedofilskie watykanskie panstwo!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
25 lipca 2016r. o 13:48
~Anonim napisał(a): a jak bedzie dzien pizzy to co zamiast mandatow beda pizze rozdawac? co to za bzdury? a jakby podczas zatrzymania kierowca wyskoczyc z auta z bronia i zaczal strzelac to rozumiem ze ksiadz jest odpowiednio przeszkolony a pod sulatnna ma gnata? wszedzie sie pchaja i na sile chca zminic wszystko pod swoje pedofilskie watykanskie panstwo!!

Rozumiem, że ksiądz cię wykorzystał w przeszłości?


Dopisane 25.07.2016r. o godz. 13:48:

Zawsze możesz przejść na islam, tam chyba nie ma pedofilii :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2016r. o 13:57
Blackjack napisał(a):
~Anonim napisał(a): a jak bedzie dzien pizzy to co zamiast mandatow beda pizze rozdawac? co to za bzdury? a jakby podczas zatrzymania kierowca wyskoczyc z auta z bronia i zaczal strzelac to rozumiem ze ksiadz jest odpowiednio przeszkolony a pod sulatnna ma gnata? wszedzie sie pchaja i na sile chca zminic wszystko pod swoje pedofilskie watykanskie panstwo!!

Rozumiem, że ksiądz cię wykorzystał w przeszłości? Dopisane 25.07.2016r. o godz. 13:48:Zawsze możesz przejść na islam, tam chyba nie ma pedofilii :D

ksiadz wykorzystuje ludzi caly czas i to wszytskich wokol siebie ( taki ma zawod czy jak to naywa powolanie) . nie placi podatkow!
i nie mow mi w co mam wierzyc bo to wiem sam najlepiej i w tej kwesti nie potrzebuje doradcow miedzy innymi takich jak ksiadz jezdzacy z policja czy ktos kto proponuje mi islam!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JÓZEK niezalogowany
25 lipca 2016r. o 14:00
PO PIJAKU TEŻ DAJĄ OBRAZKI?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~paula niezalogowany
25 lipca 2016r. o 14:20
Co ty za głupoty pleciesz, nikt nie każe ci być wierzącym ani uwielbiać Kościół pod każdym tego słowa znaczeniem, ale nie oczerniaj ludzi i ich powołania. Zresztą, mogę się założyć że będziesz w potrzebie to sam będziesz chciał pomocy Kościoła



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2016r. o 14:29
~paula napisał(a): Co ty za głupoty pleciesz, nikt nie każe ci być wierzącym ani uwielbiać Kościół pod każdym tego słowa znaczeniem, ale nie oczerniaj ludzi i ich powołania. Zresztą, mogę się założyć że będziesz w potrzebie to sam będziesz chciał pomocy Kościoła





Mogę się założyć że o nie będzie pomoc za darmo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JÓZEK niezalogowany
25 lipca 2016r. o 14:31
DOSTAŁ KTOŚ OBRAZEK ZA JAZDE PO WÓDZIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
25 lipca 2016r. o 14:56
Świetna inicjatywa, popieram. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza