Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od 1 sierpnia wszystkie dzieci grają w piłkę
~sss niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 10:00
Był prezesem BKS i wszyscy wiemy ile zrobił dla klubu. Kiedy okazało się, iż nie można z tego chleba odkroić kilku kromek dla siebie szybciutko uciekł. Ludzie myślą, że za pieniądze z robią z dziecka piłkarza i pchają w prywatną kieszeń - mają do tego wszelkie prawo bo kto bogatemu zabroni . Gorzej jest jak publiczne pieniądze są przyznawane człowiekowi który według pogłosek dostał dotację na projektu - "seniorzy ESKADRA" , projektu nie zrealizował ( seniorzy nie są nigdzie zgłoszeni) a już wystawia ręce po kolejne pieniądze. Urzędnicy powinni być rozliczani z rozdawnictwa cudzych pieniędzy !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~doradca niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 10:01
Ludzie uważajcie co podpisujecie przyprowadzając dziecko na zajęcia !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 11:02
Czemu to jest aż na Spacerowej? Nie można na Spółdzielczej, na stadionie, który jest podobno dla wszystkich dostępny? Jak mam z dzieckiem zasuwać codziennie, jeśli nie mam samochodu? Nie każdy ma autko żeby szybko się przemieszczać. Gdyby było na stadionie, to o wiele więcej dzieci mogłoby skorzystać z takiej rekreacji. Jak dla mnie to złośliwość jest, żeby im du..py nie zawracać zbyt dużą ilością chętnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 11:40
~ napisał(a): Czemu to jest aż na Spacerowej? Nie można na Spółdzielczej, na stadionie, który jest podobno dla wszystkich dostępny? Jak mam z dzieckiem zasuwać codziennie, jeśli nie mam samochodu? Nie każdy ma autko żeby szybko się przemieszczać. Gdyby było na stadionie, to o wiele więcej dzieci mogłoby skorzystać z takiej rekreacji. Jak dla mnie to złośliwość jest, żeby im du..py nie zawracać zbyt dużą ilością chętnych.


A dlatego , że na Spacerowej jest wiecej miejsca na większą ilość dzieci, większa ilość boisk, miejsce na ognisko oraz dzieci mogą korzystać z basenu po zakończonym treninu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 12:04
~ napisał(a):
~ napisał(a): Czemu to jest aż na Spacerowej? Nie można na Spółdzielczej, na stadionie, który jest podobno dla wszystkich dostępny? Jak mam z dzieckiem zasuwać codziennie, jeśli nie mam samochodu? Nie każdy ma autko żeby szybko się przemieszczać. Gdyby było na stadionie, to o wiele więcej dzieci mogłoby skorzystać z takiej rekreacji. Jak dla mnie to złośliwość jest, żeby im du..py nie zawracać zbyt dużą ilością chętnych.


A dlatego , że na Spacerowej jest wiecej miejsca na większą ilość dzieci, większa ilość boisk, miejsce na ognisko oraz dzieci mogą korzystać z basenu po zakończonym treninu

Jakiego qwa basenu? tego syfu po którym trzeba iść do dermatologa? Jeśli tam macie dzieci na uwadze, to zaoferujcie im także transport na Spacerową... Czym tam się dostać jak nie ma auta? Wiecie ile czasu trzeba poświęcić aby tam dotrzeć , a potem wrócić? więcej niż pół dnia! Czyli rodzic musi olać inne obowiązki względem dziecka, jak np:ugotowanie obiadu, czy zrobienie zakupów. A po drugie większość rodziców jest teraz w pracy i jak mają zająć się "dostarczeniem i odbiorem" dzieci ze Spacerowej. to jeden wielki gów...niany pomysł i tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 13:11
Co za sceptyk, nic mu się nie podoba; że nie na stadionie, że syfiasta woda na basenie. A dzieci ze spacerowej właśnie idą na "Orkę". Tam też czegoś się doszukasz? Widać, że to typowy pieniacz.

PS -a dla twojej wiadomości: w Bolesławcu kursują autobusy, ponadto przejście z najodleglejszego miejsca w Bolesławcu na basen nie zajmuju więcej niż 60 minut (sprawdzone). Pół dnia na przejście zajmuje tylko tym, którzy robią dwa kroki do tyłu a jeden do przodu ( czyli po kilku głębszych)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
2 sierpnia 2016r. o 13:34
~ napisał(a): Wszyscy wypowiadający się na tym forum piszą o pieniądzach i rozliczeniach. A co to ma wspólnego z dobrą inicjatywą sportową jaką Kubica robi dla naszych dzieci i dla rozwijania się piłki nożnej w Bolesławcu i okolicy? Wygląda na to ,że tutaj wypowiadają się tylko przeciwnicy klubowi, którzy chcą zdyskredytować Kubicę. A dlaczego? Dlatego, że ma dobre pomysły na rozwijanie się piłki nożnej i je realizuje. W przeciwieństwie do innych, tych wlaśnie co tutaj wypowiadają się.


Dopisz jeszcze jakie są warunki przejścia do innej szkółki piłkarskiej, czemu tego nie piszecie!! I ile kosztuje miesiąc treningu!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~doradca finansowy :-) niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 15:14
Uwaga na wypożyczanie stroi, pobierana kaucja okazuje się bezzwrotna choć nazwa wskazuje, że po oddaniu stroju powinna zostać zwrócona ! Żeby się na koniec nie okazało, że na stroje dostali dotację a "kaucją" dorobili. Z tego co słyszałem w ES zrobili tak rodziców :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza