Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
2900
#falco nieaktywny
15 sierpnia 2016r. o 23:44
a co niby mogło by być powodem?

przecież nie ja byłem w tych łachach...

który to z was ''narodowcy'' był w koszulce gdzie min. był napis ''INOWROCŁAW''
co było pod napisem przemilczę... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 sierpnia 2016r. o 23:57
~deli napisał(a): Uderzyłem w stół, a nożyce same się odezwały.
Dobrze, że sam wiesz o kogo chodzi.

Jakie mocne słowa? O tych mitycznych już symbolach zła noszonych przez kiboli. Chodzi oczywiście o konkretnie tą "naszą" bolesławiecką grupę.

Jakie tajemnicze okoliczności? - A no jakiś program do zdjęć. Plrzecież zawsze można skorzystać z programu tinypic.com i wrzucić link czy wkleić samo zdjęcie.

Jeśli nie zależy Ci na zaufaniu innych użytkowników, to znaczy że nie zależy Ci na tym by ludzie wierzyli w to co piszesz. Każdy kto śledził ten wątek od teraz ma Cię za mało wiarygodnego, za pieniacza, mąciwodę. Nastolatkowie nazywają kogoś takiego trollem internetowym. Narobić szumu i nic więcej.

Odnoszę się tylko do Twojej aktywności internetowej na tym forum. Nie znam Cię, nie wiem kim jesteś. Wiem tyle, że nie można brać na poważnie Twoich postów, no i w życiu realnym gdybym miał do czynienia z Tobą, też byłbym ostrożny.

Na koniec, jeśli możesz, bez owijania w bawełnę, infantylnych uśmieszków i odbiegania od tematu napisać czy wrzucisz zdjęcia o których mowa? I jeśli tak to do kiedy mamy czekać. Jeśli napiszesz, że nie to ok - będzie koniec tematu dla mnie. Jeśli wrzucisz to będę temat dalej śledził. Widziszz - ja jestem bardzo wyczulony na punkcie jakichś nazistowskich gestów i haseł - za dużo moja rodzina się wycierpiała od ludzi, ktorzy nosili takie symbole. Dlatego mnie tak interesują te zdjęcia.
Pozdrawiam

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
17 sierpnia 2016r. o 9:25
kc napisał(a): Pomylił Ci się ...

Tak jakby :)
Ale warto było :*



Czółko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 sierpnia 2016r. o 18:26
:)
dostałeś to co wysłałem?

jeśli tak to uważaj to za to preludium ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
17 sierpnia 2016r. o 19:55
Można foty na priv? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 sierpnia 2016r. o 22:18
;) pełna konspiracja, forumowi wiesenthale nie śpią! ;)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 sierpnia 2016r. o 7:02
kapusie Maciara również :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2016r. o 10:12
falco ma stracha? cieszy mnie to, dobrą zmianę czuć w powietrzu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza