Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powstańcom chwała! Bolesławiec pamięta
2900
#falco nieaktywny
2 sierpnia 2016r. o 14:46
odpowiedz mi droga Redakcjo dlaczego tyle ciekawych fotek tu prezentujecie ale nie pofatygowaliście się na drugą stronę tak jak ja ...
łatwiej i politycznie bezpieczniej pokazywać wyfrakowanych panów ,gładko przemawiających w świetle kamer?...prawda że trudniej pokazać ''drugą stronę medalu''?
a było co oglądać i fotografować ;)
może to właśnie Wam jak to ktoś napisał -''zabrakło jaj'' ;)
w pewnym stopniu potrafię to zrozumieć ...mnie nikt za moje zdjęcia nie płaci a dla Was to praca na ''kromkę chleba powszedniego'' ;)

nie bierzcie tego jako złośliwość :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 14:46
~Oburzony napisał(a):
~ napisał(a):
~Uczestnik napisał(a): Wszyscy stanęli na wysokości zadania... oprócz władz powiatu! Nie było nikogo z zarządu PO SLD PSL. Ale może to i dobrze!
Chwała bohaterom

A może Zarząd Powiatu ma daleko w tyle uroczystości zawłaszczone przez PIS i ,,Tragedię Smoleńską.''


A jakie przepraszam zawłaszczone? Tam zebrali się bolesławianie, niekoniecznie sympatycy PiS jak ja. Co mnie obchodzi PiS i Roman... ja tam byłem dla powstańców, a władze powiatu olały!

I dla tego w przyszłych wyborach samorządowych głosuj na PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 14:48
~ napisał(a):

A kibice pomylili w tym roku miejsca, że o 17.00 zamiast pod Kotwicą byli w Rynku?


A co to nie można już gdzie się chce czcić pamięć Powstańców?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 16:49
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Mówisz o profesorze bez matury, który został zwolniony z Oświęcimia "ze względów zdrowotnych", przyjął od Niemców medal im słynnego polakożercy, pozwalał oczerniać swoją szefową Nałkowską, nazywał Polaków bydłem (,...,)?
A czym on wielki?

no raczej byl wiekszym autorytetem niz kaczynski. poza tym to zadna wynuwka zeby czytac o smolensku przy kazdej okazji!! juz zygam tym lazeniem po trupach dla wlasnych ambicji politycznych.


Bartoszewski to taki "autorytet" który szanujemy do póki nie zaczniemy poznawać faktów z jego przeszłości. Wykreowany w ostatnich latach przez mainstream tylko dlatego że zaczął zajadle atakować prawą stronę sceny politycznej. Jak widać po niektórych wpisach dość skutecznie wykreowany....

Prosze nie stawiać go w jednym rzedzie z L. Kaczyńskim.

oczywiscie ze nie mozna go stawiac w jednym rzedzie z Kaczyńskim. przeciez kaczynski byl nikim!! a juz napewno nie zginal w zamachu tylko w wypadku lotniczym na wlasne zyczenie. prezydentem byl kiepskim!
kaczynski tak samo nie powinnien byc wspominany przy okazji rocznic powstania warszawskiego bo bohatrom tamtych czasow do piet nie dorastal!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 16:55
~ napisał(a):
~Oburzony napisał(a):
~ napisał(a):
~Uczestnik napisał(a): Wszyscy stanęli na wysokości zadania... oprócz władz powiatu! Nie było nikogo z zarządu PO SLD PSL. Ale może to i dobrze!
Chwała bohaterom

A może Zarząd Powiatu ma daleko w tyle uroczystości zawłaszczone przez PIS i ,,Tragedię Smoleńską.''


A jakie przepraszam zawłaszczone? Tam zebrali się bolesławianie, niekoniecznie sympatycy PiS jak ja. Co mnie obchodzi PiS i Roman... ja tam byłem dla powstańców, a władze powiatu olały!

I dla tego w przyszłych wyborach samorządowych głosuj na PIS.

jeszcze poczekaj z tymi deklaracjami. moze niedlugo okaze sie ze zmienisz zdanie i Kaczynski juz nie bedzie twoim guru! a mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 sierpnia 2016r. o 17:01
ile to razy władza brała się za ''pisanie historii''?
dzisiaj podobnie robi IPN z powstańczym generałem :>

panowie prawicowi ,forumowi historycy -pytałem was o gen. Hellera

czy powinien być bohaterem czy nie jeśli w jego ''laurce'' dla zasług widnieje swastyka?
o tym też nie wiecie? :D a może to wam pasuje? :D

powstańcom chwała i nie zmienicie historii nawet jeśli ''piszą '' ją Semki czy Ziemkiewicze :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 sierpnia 2016r. o 17:17
Gen. Heller? Nie słyszałem, google też nie. Kombinuj dalej janusz! ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 sierpnia 2016r. o 17:24
oj skornie

wystarczy że cofniesz się odrobinę w postach ;) zamiast czepiać sie literki napisz coś o tym generale ...
wiem że ty wolisz zapewne o gen. Jaruzelskim ale wyjdz poza ramy ...spróbuj ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego