Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa festyn w Krzyżowej
~joahim niezalogowany
8 sierpnia 2016r. o 16:09
~Maroviecki napisał(a):
~maro napisał(a): Górnik ma swieto,policjant i wojskowy tez,strażak ma ważny dzień. A dożynki są dla wójtów radnych i calej tej paskudnej bandy darmozjadów. Gdzie są rolnicy? A dzisiaj kosza zboże...bo polowa jeszcze stoi w polu... Pomyslodawcom imprezy gratuluje bezmyślności..a za rok zróbcie dożynki w maju...

Tfu...


Co za różnica kiedy.
Grunt że była pogoda , zabawa , rolnicy też byli (jakbyś znał lokalną społeczność to takich bzdur byś nie pisał) szkoda że byłem w pracy :/
No cóż jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził (marudo)


to jakbyś miał urodziny w grudniu a robił je w czerwcu bo ładna pogoda. rolników których ja znam w polu kosili, ci o których mówisz że byli to działkowcy dla których ziemia to hobby, albo mają tylko na papierze (biorą dopłaty a chłop sieje). jak ktoś pisał wcześniej niech rodzice a bardziej dziadkowie opowiedzą ci o dożynkach po co są kiedy i jak się je obchodzi


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 sierpnia 2016r. o 19:02
ta ty rolnikow znasz :P

W niedziele nikt kto suszarni nie ma to nic nie kosil matole bo wilgotne zbiory byly.

Ale co ja tam wiem.........jedynie 40 hektarow pola mam. A na festynie w Krzyżowej byłem i swietna impreza była i za rok na pewno przyjade swoim traktorem.

Parada ciągników coś świetnego. Gratulacje za organizacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maroviecki niezalogowany
8 sierpnia 2016r. o 22:39
~ napisał(a): ta ty rolnikow znasz :P

W niedziele nikt kto suszarni nie ma to nic nie kosil matole bo wilgotne zbiory byly.

Ale co ja tam wiem.........jedynie 40 hektarow pola mam. A na festynie w Krzyżowej byłem i swietna impreza była i za rok na pewno przyjade swoim traktorem.

Parada ciągników coś świetnego. Gratulacje za organizacje


Święte słowa w 100% popieram.

Ale marud nie brakuje i jak to mówią h....ej tańcownicy rombek u spódnicy przeszkadza.
Ale marud nie brakuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Syso niezalogowany
9 sierpnia 2016r. o 8:39
Kiedyś słyszałem opinię, że ludzie z Krzyżowej we wszystkim są na ,,nie'' i wszędzie znajdują problem. Widzę, że i tym tak jest a to oznacza że wszystko było dobrze :) Taka potrzeba marudzenia się włączyła i tyle... ogólnie było git.
Szacun dla organizatorów za zapał. Coś się zaczęło dziać na wsi. Jeszcze tylko orlik, świetlica wiejska a lud będzie zadowolony ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maro niezalogowany
9 sierpnia 2016r. o 21:45
Po pierwsze nie jestem z Krzyżowej.
Po drugie: Nie znoszę idiotów ktorym sie wydaje ze maja racje. Bo nie wolno klocic sie z idiotą bo na poczatku sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem. To by bylo na tyle...teraz idźcie na Wasze dzialeczki.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maro niezalogowany
9 sierpnia 2016r. o 21:45
Po pierwsze nie jestem z Krzyżowej.
Po drugie: Nie znoszę idiotów ktorym sie wydaje ze maja racje. Bo nie wolno klocic sie z idiotą bo na poczatku sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem. To by bylo na tyle...teraz idźcie na Wasze dzialeczki.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ero niezalogowany
10 sierpnia 2016r. o 10:29
Typowy Kodziasz poobrazac innych, smiac sie z tematow o ktorych nie ma sie pojecia a potem napisac ze to inni obrazali jego i przy okazji nazwac ich dziwny czlowiek mi. Gratulujemy rozumku.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Syso niezalogowany
10 sierpnia 2016r. o 13:11
maro napisz o co właściwie Ci chodzi ? O jakich dożynkach piszesz ? W Krzyżowej jest chyba tylko jeden rolnik, który ma więcej niż 100 hektarów i to zrozumiałe, że u niego żniwa mogą trwać dłużej. Reszta to małe gospodarstwa i na moje oko 90% pól jest już wykoszone. Ogólnie festyn dedykowany był pieczonemu zimniakowi tzw dzień kartofla a akcent roniczy pojawia się bo Krzyżowa to wieś i mieszkają tu też rolnicy. W zeszłym roku odbyły się wyścigi ciągników, w tym roku była parada i cieszyła się sporym zainteresowaniem obecnych na festynie więc nie widzę przyczyn rezygnowania z czegoś co ludzi ciekawi. To nie były dożynki a festyn na wsi więc normalnym jest, że pojawiają się akcenty rolnicze. Wydaje mi się, że lepiej jest gdy ludzie mają okazję się spotkać i pobawić. Głowa do góry maro :) Było dobrze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza