Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdy pierwszy raz zapukała
2900
#falco nieaktywny
21 sierpnia 2016r. o 16:41
nie wszystko ...:)
jak to że niestety w drugiej połowie nasi z taką grą nie dadzą rady Niemcom tak więc nie będzie ''brązu'' dlatego zrobię sobie kawę już teraz ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 sierpnia 2016r. o 17:05
Mgosia napisał(a): PanieM, na początku było mi pana bardzo szkoda ze względu an chorobę , a teraz widzę, że ta choroba to jest całkiem inna niż wynikałoby z tematu i jeszcze bardziej jest mi pana szkoda .
Więc pytam w jaki celu ten temat :

- wzbudzić współczucie
- kpić z katolików
- udowodnić, ze Boga nie ma, bo ktoś tak ważny jak pan, nie doświadczył jego miłość
- wzbudzić jeszcze większą niechęć do pańskiej osoby
- udowodnić, że przez swoją dziwną postawę jest pan kimś nie wartym zwrócenia uwagi

????????????

Bo z pewnością ta paplanina nie służy pomocą nikomu choremu, a wręcz przeciwnie .

" Kończ waść ! Wstydu oszczędź " (sobie)

tak

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 18:17
Do admina - zamknąć temat !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
21 sierpnia 2016r. o 18:27
Popieram

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 sierpnia 2016r. o 18:35
Mgosia napisał(a): PanieM, na początku było mi pana bardzo szkoda ze względu an chorobę , a teraz widzę, że ta choroba to jest całkiem inna niż wynikałoby z tematu i jeszcze bardziej jest mi pana szkoda .
Więc pytam w jaki celu ten temat :

- wzbudzić współczucie
- kpić z katolików
- udowodnić, ze Boga nie ma, bo ktoś tak ważny jak pan, nie doświadczył jego miłość
- wzbudzić jeszcze większą niechęć do pańskiej osoby
- udowodnić, że przez swoją dziwną postawę jest pan kimś nie wartym zwrócenia uwagi

????????????

Bo z pewnością ta paplanina nie służy pomocą nikomu choremu, a wręcz przeciwnie .

" Kończ waść ! Wstydu oszczędź " (sobie)

Jeśli ma pan jakieś fobie, a najwyraźniej wszystko na to wskazuje, to proszę tym razem wcześniej zasięgnąć porady odpowiedniego lekarza.
Mimo wszystko, życzę powrotu do zdrowia i wyciągnięcia z tej życiowej lekcji odpowiednich wniosków.


Ciekawe spostrzeżenie .Niestety jak wiele innych odnosi się do wyrwanych z kontekstu wypowiedzi.
Czwarty raz piszę że ; Celem nadrzędnym tego tematu jest wskazanie potencjalnym chorym lub tym którzy mają ochotę na profilaktykę wskazać jak skrócić procedurę diagnostyczną.
Moja trwa ósmy miesiąc .Dla wielu ludzi może to okazać się już zbyt późno.
Zaproponowałem polemikę -- oto pięć komentarzy z pierwszych 10 na początku.

Wpis nr 3 - IP 195,117,15
Proszę się nie zarzekać Boga .Nie wie Pan jak to będzie wyglądało w godzinę śmierci ...
Wpis nr 4 - IP 31,179,243
Schizofremia paranoidalna .
Wpis nr 5 - IP94,254,241
Trzeba jednak pamiętać że istnieje miłosierny Bóg.Bo przyznam że wizja spędzenia wieczności w potępieniu nie jest zbyt ciekawa.
Wpis nr 6 -
Zróbmy ankietę , kogo to obchodzi.
Wpis nr 10 - kajtek68
Gnido ty moja .Zamierzasz zdawać relację na żywo ze swojego umierania ... ?
Na pocieszenie mogę napisać że pewnie umrę w bardziej kwiecistym wieku.

Czy osoby normalne na umyśle wchodzą na tematy które ani ich nie dotyczą ani nie interesują.Czy jeśli się kogoś nie lubi , nie szanuje i jest mu przeciwny śledzi się i komentuje wszystkie jego wpisy ?
Czy próby zamknięcia mi ust w wielu tematach jest zgodne z tym co głoszą moi interlokutorzy .Osobiście jako realista wiem że rzeczywistości się nie zaczaruje.Na zaczepki odpowiadam po swojemu --- TO MOJA WINA .
Pani MGosiu -- czy to ja naklepałem kilkanaście tysięcy odsłon ?

Proszę wykazać się cierpliwością .Tak jak obiecałem najciekawszy wpis PODSUMOWUJĄCY procedurę diagnostyki w Polskim NFZ niebawem.
Dziękuję za szczere słowa -- oczekuję polemiki , oczekuję na pytania .
Nie oczekuję ani nie szukam litości współczucia i rozgłosu.




" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 18:59
PanM napisał(a):
Mgosia napisał(a): PanieM, na początku było mi pana bardzo szkoda ze względu an chorobę , a teraz widzę, że ta choroba to jest całkiem inna niż wynikałoby z tematu i jeszcze bardziej jest mi pana szkoda .
Więc pytam w jaki celu ten temat :

- wzbudzić współczucie
- kpić z katolików
- udowodnić, ze Boga nie ma, bo ktoś tak ważny jak pan, nie doświadczył jego miłość
- wzbudzić jeszcze większą niechęć do pańskiej osoby
- udowodnić, że przez swoją dziwną postawę jest pan kimś nie wartym zwrócenia uwagi

????????????

Bo z pewnością ta paplanina nie służy pomocą nikomu choremu, a wręcz przeciwnie .

" Kończ waść ! Wstydu oszczędź " (sobie)

Jeśli ma pan jakieś fobie, a najwyraźniej wszystko na to wskazuje, to proszę tym razem wcześniej zasięgnąć porady odpowiedniego lekarza.
Mimo wszystko, życzę powrotu do zdrowia i wyciągnięcia z tej życiowej lekcji odpowiednich wniosków.


Ciekawe spostrzeżenie .Niestety jak wiele innych odnosi się do wyrwanych z kontekstu wypowiedzi.
Czwarty raz piszę że ; Celem nadrzędnym tego tematu jest wskazanie potencjalnym chorym lub tym którzy mają ochotę na profilaktykę wskazać jak skrócić procedurę diagnostyczną.
Moja trwa ósmy miesiąc .Dla wielu ludzi może to okazać się już zbyt późno.
Zaproponowałem polemikę -- oto pięć komentarzy z pierwszych 10 na początku.

Wpis nr 3 - IP 195,117,15
Proszę się nie zarzekać Boga .Nie wie Pan jak to będzie wyglądało w godzinę śmierci ...
Wpis nr 4 - IP 31,179,243
Schizofremia paranoidalna .
Wpis nr 5 - IP94,254,241
Trzeba jednak pamiętać że istnieje miłosierny Bóg.Bo przyznam że wizja spędzenia wieczności w potępieniu nie jest zbyt ciekawa.
Wpis nr 6 -
Zróbmy ankietę , kogo to obchodzi.
Wpis nr 10 - kajtek68
Gnido ty moja .Zamierzasz zdawać relację na żywo ze swojego umierania ... ?
Na pocieszenie mogę napisać że pewnie umrę w bardziej kwiecistym wieku.

Czy osoby normalne na umyśle wchodzą na tematy które ani ich nie dotyczą ani nie interesują.Czy jeśli się kogoś nie lubi , nie szanuje i jest mu przeciwny śledzi się i komentuje wszystkie jego wpisy ?
Czy próby zamknięcia mi ust w wielu tematach jest zgodne z tym co głoszą moi interlokutorzy .Osobiście jako realista wiem że rzeczywistości się nie zaczaruje.Na zaczepki odpowiadam po swojemu --- TO MOJA WINA .
Pani MGosiu -- czy to ja naklepałem kilkanaście tysięcy odsłon ?

Proszę wykazać się cierpliwością .Tak jak obiecałem najciekawszy wpis PODSUMOWUJĄCY procedurę diagnostyki w Polskim NFZ niebawem.
Dziękuję za szczere słowa -- oczekuję polemiki , oczekuję na pytania .
Nie oczekuję ani nie szukam litości współczucia i rozgłosu.





Kończ waść, wstydu oszczędź. Jak nie rozumiesz po kulturalnemu , to domyśl się innych słów. Właściwie , to nikt tu cię nie chce. Polityczna pchło. Skaczesz i skaczesz... i kąsać próbujesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
21 sierpnia 2016r. o 19:17
DP napisał(a):
fobiak napisał(a):
DP napisał(a): To nie wiara kształtuje charakter człowieka
lecz człowiek kształtuje wiarę
pozdrawiam
''domorosły filozof'' ;)


oczywiscie to jest bzdet

czlowiek nie ma wplywu na wiare
wiara ma na czlowieka
czlowiek wierzy albo nie wierzy


Widzisz fobiak
gdyby to, co napisałam było proste jak budowa cepa, to nie byłoby o czym dyskutować.
Będąc racjonalistką
uważam że to my tworzymy wszystko, a nie na odwrót :)


a co masz na mysli piszac to my tworzymy wszystko?
poza technika, sztuka, architektura, martwego prawa itp. wartosci bez znaczenia nie tworzymy niczego. tworzymy to co potrafimy potwierdzic naukowo.

natura jest silniejsza od tego co potrafimy wyjasnic nasza wiedza. z nia nie jestesmy w stanie sobie poradzic. a w to co nie potrafimy wyjasnic pozostaje nam tylko wierzyc.
widze, ze mamy tutaj dosc duzo ateistow, racjonalistow itp. szaranczy.


Dopisane 21.08.2016r. o godz. 19:12:

~Lunka napisał(a): Fobiak, to czego ktoś się nauczył to jedynie wiedza, wiara to już wyższy poziom wynikający m.in. z wiedzy ..


tak, trzeba kogos nauczyc ale on sam musi byc przekonany do tego co go nauczono, wtedy dopiero zaczyna w to wierzyc.
do wiary nie potrzeba wyzszej wiedzy, wystarczy maly bodziec potwierdzajacy ta wiedze, takim bodzcem moze byc zjawisko naturalne, ktore potwierdza sie w nabytej wiedzy lub nie da sie go wyjasnic.
gleboko wierzacy to nie wyzszy poziom wynikajacy z wiedzy a wrecz przeciwnie.


Dopisane 21.08.2016r. o godz. 19:17:

~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
falco napisał(a): nie bardzo pojmuję...
ja nie mam wpływu na swoją wiarę?
jeśli nie ja to kto ?
pleban?
prezesik?


na jaka twoja wiare, ty ja stworzyles?
twoja wiara bedzie wtedy, jesli galerianka powie tobie, ze cie bardzo kocha a ty w to uwierzysz
pozostali beda sie skrecac ze smiechu

Sierściuszku, kręcisz :D

Wiara to subiektywna ( osobista) relacja wobec rzeczywistości empirycznie niesprawdzalnej, ale zakładająca zarazem jej rozumowe uzasadnienie :)


przeciez, piszesz to co napisalem, dobrze, ze nie wiesz o czym piszesz, bo wiara w stworce, w duchy to juz religia a ta nie jest subiektywna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
21 sierpnia 2016r. o 20:04
no widzisz
postrzeganie świata, wiele od tego zależy
nic nie musisz przyjmować na wiarę, jeśli nie chcesz
jeśli sam wprowadzisz sobie ograniczenia to;
będziesz ograniczony :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza