Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
IV Jarmark Garncarski już jutro!
~Pietrek niezalogowany
13 sierpnia 2016r. o 18:26
A gdzie karuzela ja się pytam ? Jakież to wspaniałe atrakcje przygotowało nasze kochane GCKIS w Nowogrodzcu ? Porażka i dno pozdrowienia. Uciekłem szybciej niż przyszedłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2016r. o 21:01
~Pietrek napisał(a): A gdzie karuzela ja się pytam ? Jakież to wspaniałe atrakcje przygotowało nasze kochane GCKIS w Nowogrodzcu ? Porażka i dno pozdrowienia. Uciekłem szybciej niż przyszedłem

Pietrek ty się spytaj burmistrza i tego mądralę CCC na co poszły podatników pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
13 sierpnia 2016r. o 21:06
Jak Ania będzie, to będę i Ja. ;) ;) ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2016r. o 12:07
Kto naszym przedsiębiorcą zwróci utracone dochody ?, pozastawialiście ich - nie których złośliwie, a podatki muszą płacić.

Burmistrz z Bolesławca, urzędnicy z Bolesławca i okolic to mają gdzieś naszych aby tylko wypłata dla urzędników była dobra.

Kiedy ci Nowogrodzianie się obudzą ?? ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2016r. o 12:17
~ccc napisał(a): Veto bedzie wetowac impreze? To tez sa wydatki publiczne i darmowa kampania?


Jak najbardziej ,że będzie "vetować " te igrzyska. Co to nie ma naszych przedsiębiorców, naszych się celowo zastawia bo nie zgadzają się z polityką obecnych władz, wydaje się nasze podatki na imprezę a podatników zastawia prawdopodobnie złośliwie.

Pozamykane ulice Nowogrodźca "walą" w kieszeń naszych przedsiębiorców, którzy płacą podatki. Poczytajcie stronę "ve-to" tam jest uzasadnienie. To nie jest krytyka dla krytyki to prawda . Jak ktoś bierze się za takie przedsięwzięcia to nie ma prawa krzywdzić innych . Nie wystarczy założyć przykrótką spódnicę i udawać mądralę . trzeba myśleć o tych co ciężko zarabiają na chleb i na wygórowane podatki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2016r. o 12:30
Miałeś na myśli to?

http://www.ve-to.pl/felietony/ci-co-placa-duzo-zaplaca-dwa-razy/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
14 sierpnia 2016r. o 12:44
~ napisał(a): Miałeś na myśli to?

http://www.ve-to.pl/felietony/ci-co-placa-duzo-zaplaca-dwa-razy/


Sa ludzi ktorzy mysla ze inni sa dziwny czlowiek mi ekonomicznymi?!!!
Podczas imprezy jest zdecydowanie wiecej ludzi niz bez niej.
wiecej ludzi oznacza wiekszy popyta, a wiekszy popyt = wieksza sprzedaz. Kogo chcecie omamic? na swojej stronie mozecie kazde dydymaly pisac, szczycic sie jej trescia chyba nie najlepiej swiadczy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2016r. o 14:34
~ccc napisał(a):
~ napisał(a): Miałeś na myśli to?

http://www.ve-to.pl/felietony/ci-co-placa-duzo-zaplaca-dwa-razy/


Sa ludzi ktorzy mysla ze inni sa dziwny czlowiek mi ekonomicznymi?!!!
Podczas imprezy jest zdecydowanie wiecej ludzi niz bez niej.
wiecej ludzi oznacza wiekszy popyta, a wiekszy popyt = wieksza sprzedaz. Kogo chcecie omamic? na swojej stronie mozecie kazde dydymaly pisac, szczycic sie jej trescia chyba nie najlepiej swiadczy.

CCC ile śniegu zjadła twoja mama że urodziła takiego Bałwana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza