Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
IV Jarmark Garncarski już jutro!
~ niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 1:05
~ napisał(a):
~N.K napisał(a): Ludzie nawet nie wiedzą, ile czasu, siły, poświęceń itp. pochłania zorganizowanie takiego festynu. Bolesławiec w taki sam sposób organizuje przetargi, catering obstawia plac i tam jakoś nikt z tym nie ma problemu? Proszę się przejść z ankietą (anonimowo, nie informując o tym z jakiego środowiska/jakie poglądy się reprezentuje) po "rynkowych" sklepach i popytać, czy ich zyski miesięczne wzrosły, są stałe czy też zmalały. Tak się wszyscy martwią o przedsiębiorców, ale o tych którzy pracują na to, by w mieście coś się odbyło dla ludzi, to już nie myślą ;) wszystko robi się przecież samo. Takie świetne stowarzyszenie, a tak bardzo skierowane w jedną stronę.


Widocznie komuś żal było że piwko ze straganu zamiast ze sklepiku:) Zgadza sie impreza wymaga dużego nakładu pracy a tam ktos użala sie że samochód przysłonil sklepik,,,, żenada.

Przykre to ale veto staje sie hucpą na Relicha albo osobistym odegraniem sie z wiadomych tylko sobie przyczyn.



Słuchaj mądralo zarabiacie kope forsy miesięcznie, robicie festyny za publiczną kasę . To jaką do licha łaskę robisz , ze w ogóle coś zrobisz ? Co ma z festynem "ve-to" . "VE-TO" może interesować tylko kto tak naprawdę zarobił. Podobno organizacja FESTYNU ZOSTAŁA ODSPRZEDANA , jeżeli tak to po jakiego grzyba nam Centum Kultury i ludzie tam zatrudnieni ?. Ja wiem ,że ludziom należy się rozrywka tylko jak się nie ogarnia tego i wyrządza się komuś szkode lub nie myśli się nawet ,że taka szkoda może wystąpić to to jest problem. A porównywanie do Bolesławca mnie nie interesuje bo to właśnie gubi naszą Gminę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N.K niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 3:25
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~N.K napisał(a): Ludzie nawet nie wiedzą, ile czasu, siły, poświęceń itp. pochłania zorganizowanie takiego festynu. Bolesławiec w taki sam sposób organizuje przetargi, catering obstawia plac i tam jakoś nikt z tym nie ma problemu? Proszę się przejść z ankietą (anonimowo, nie informując o tym z jakiego środowiska/jakie poglądy się reprezentuje) po "rynkowych" sklepach i popytać, czy ich zyski miesięczne wzrosły, są stałe czy też zmalały. Tak się wszyscy martwią o przedsiębiorców, ale o tych którzy pracują na to, by w mieście coś się odbyło dla ludzi, to już nie myślą ;) wszystko robi się przecież samo. Takie świetne stowarzyszenie, a tak bardzo skierowane w jedną stronę.


Widocznie komuś żal było że piwko ze straganu zamiast ze sklepiku:) Zgadza
sie impreza wymaga dużego nakładu pracy a tam ktos użala sie że samochód przysłonil sklepik,,,, żenada.

Przykre to ale veto staje sie hucpą na Relicha albo osobistym odegraniem sie z wiadomych tylko sobie przyczyn.


Słuchaj mądralo zarabiacie kope forsy miesięcznie, robicie festyny za publiczną kasę . To jaką do licha łaskę robisz , ze w ogóle coś zrobisz ? Co ma z festynem "ve-to" . "VE-TO" może interesować tylko kto tak naprawdę zarobił. Podobno
organizacja FESTYNU ZOSTAŁA ODSPRZEDANA , jeżeli tak to po jakiego grzyba nam Centum Kultury i ludzie tam zatrudnieni ?. Ja wiem ,że ludziom należy się rozrywka tylko jak się nie ogarnia tego i wyrządza się komuś szkode lub nie myśli się nawet ,że taka szkoda może wystąpić to to jest problem. A porównywanie do Bolesławca mnie nie interesuje bo to właśnie gubi naszą Gminę.


Komu została odsprzedana? To kto latał po placu przez te dni organizacji? Niby kto zarabia te forsę miesięcznie? Ktoś tu nie zna realiów, ale ma najwięcej do powiedzenia i zarzucenia. Co do Kultury, wiesz może czym ono się zajmuje? Bo widać, że nie. Najpierw warto by zapytać sklepikarzy czy są stratni. Więc stowarzyszenie może się zainteresować czy tak naprawdę zarobili czy nie. Owszem, pieniądze publiczne powinny być zarządzane z głową, ale rezygnując z cateringu, generuje się inne koszty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 16:31
Ja mam taką propozycje , która być może zaboli: A może byście się wzięli do roboty i współpracowali z mieszkańcami to i koryto by było na taki festyn i ludzie by się zjednoczyli ?.

Aby nie obrazić , duma na wierzchu a życie dla obywateli coraz droższe , społeczeństwo skłócone. Ja mam w d-pie festyny jak emeryci i renciści nie długo staną przed wyborem :leki albo podatki dla burmistrza . Pozamykać tych wszystkich co krytykują podnieść sobie pensje , gospodarstwa emerytów i rencistów zadłużone przekazać dla urzędników. Tego chcecie ???.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 16:52
Nie widzę odpowiedzi na moje pytanie. Jak zwykle wszystko na około, byleby tylko zgnoić innych. Za to Wy pracujecie w pocie czoła, proszę znaleźć tylu chętnych mieszkańców, którzy zechcieli by współpracować, to po pierwsze. Po drugie, jak się nie wie jak to wygląda to lepiej się nie wypowiadać, idealnym przykładem jest rzekome odsprzedanie organizacji, to samo z ludźmi. Śmiech na sali. Temat dyskusji zostaje zaniechany, bo jak widać, brakuje konkretnych argumentów, przykładów na potwierdzenie swoich wymysłów. Chodźmy, weźmy, zróbcie. Wszędzie jedno i to samo. Skoro odbiegasz od tematu dyskusji, robiąc jedynie zamieszanie (nie wiem po co, chociaż działanie takie samo jak to, którego się czepiasz- żeby skłócić ludzi) to szkoda czasu na bieganie wokół sedna, nie ruszając go w ogóle. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 20:59
~- napisał(a): Nie widzę odpowiedzi na moje pytanie. Jak zwykle wszystko na około, byleby tylko zgnoić innych. Za to Wy pracujecie w pocie czoła, proszę znaleźć tylu chętnych mieszkańców, którzy zechcieli by współpracować, to po pierwsze. Po drugie, jak się nie wie jak to wygląda to lepiej się nie wypowiadać, idealnym przykładem jest rzekome odsprzedanie organizacji, to samo z ludźmi. Śmiech na sali. Temat dyskusji zostaje zaniechany, bo jak widać, brakuje konkretnych argumentów, przykładów na potwierdzenie swoich wymysłów. Chodźmy, weźmy, zróbcie. Wszędzie jedno i to samo. Skoro odbiegasz od tematu dyskusji, robiąc jedynie zamieszanie (nie wiem po co, chociaż działanie takie samo jak to, którego się czepiasz- żeby skłócić ludzi) to szkoda czasu na bieganie wokół sedna, nie ruszając go w ogóle. Pozdrawiam


Wot na filozofa ja papał... No właśnie ludzie z Gminy Nowogrodziec nie nadają się do współpracy ? , ile w tym pogardy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 22:24
Kto chce współpracować ten współpracuje;) jak widać nie ma tych osob duzo. Radzę nie szukać dziury w całym, nie łapać za słówka, bo to jest żałosne. To tylko dowodzi brak konkretnych argumentów, nic tylko sianie fermentu. Niby dla ludzi, ale widać , ze jednak odwrotnie. Co do kierunku i zamiarów stowarzyszenia, zgłaszam veto ;) ;>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 23:25
~- napisał(a): Kto chce współpracować ten współpracuje;) jak widać nie ma tych osob duzo. Radzę nie szukać dziury w całym, nie łapać za słówka, bo to jest żałosne. To tylko dowodzi brak konkretnych argumentów, nic tylko sianie fermentu. Niby dla ludzi, ale widać , ze jednak odwrotnie. Co do kierunku i zamiarów stowarzyszenia, zgłaszam veto ;) ;>


Też podobnie myślę forma, styl jest dla mnie nie do zaakceptowania - już to kiedyś poruszałem. Co do idei takiej organizacji ok, lecz w tym przypadku odnoszę wrażenie prostej hucpy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 23:52
~ccc napisał(a):
~- napisał(a): Kto chce współpracować ten współpracuje;) jak widać nie ma tych osob duzo. Radzę nie szukać dziury w całym, nie łapać za słówka, bo to jest żałosne. To tylko dowodzi brak konkretnych argumentów, nic tylko sianie fermentu. Niby dla ludzi, ale widać , ze jednak odwrotnie. Co do kierunku i zamiarów stowarzyszenia, zgłaszam veto ;) ;>


Też podobnie myślę forma, styl jest dla mnie nie do zaakceptowania - już to kiedyś poruszałem. Co do idei takiej organizacji ok, lecz w tym przypadku odnoszę wrażenie prostej hucpy.


Skoro tak piszesz- to znaczy że VETO idzie we właściwym kierunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza