Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

firma budowlana

~jaa niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 16:42
która firme budowlana w bolesławcu polecacie ? interesuje mnie postawienie domu "pod klucz"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wbudowie niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 20:53
w B-c już nie ma wiele firm, które budują pod klucz, napisz do mnie priv na [email protected] to Ci podpowiem co nie co bo na forum nie mam ochoty pisać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc...... niezalogowany
16 sierpnia 2016r. o 21:40
~jaa napisał(a): która firme budowlana w bolesławcu polecacie ? interesuje mnie postawienie domu "pod klucz"



Podstawa, to sprawdź referencje i to osobiście. Jak się przekonasz co do jakości, to tylko szczegółowa umowa o zakresie prac i odbiór zgodnie z zapisami. Wpisuj kary umowne i to duże, a to zweryfikuje "nastawienie" do ewentualnej fuszerki. Pamiętaj, że zaufanie jest dobre, a sprawdzanie jeszcze lepsze! Wtedy śpisz spokojnie, może nie do końca, ale jest już jakiś komfort.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~boleslawiecka wies niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 8:48
tak, jesteś albo ograniczony albo naiwny od urodzenia, chcesz firme budowlana pod klucz w miesice 40 000 ??? weź się facet ogarnij bo smiech na sali , po 1 nie stać cie po 2 nie ogarniasz po 3 i tak się zrobia z ciula budowlancy !!!!

pamiętaj jak pod klucz to zrypia ci kanalizacje

elektryka- dadza ci podstawionego niby fachowca tez ci odstawi ...

wykończenie wyjdzie po 3-5 latach

będziesz spal spokojnie do czasu hahahah

wy ludzie naprawdę naiwni jetescie :D

a wiem co pisze bo jestem inspektor i wiel widziałem :D

na dobrego fachowce nie trafisz bo cie budowlanczy namowia na innego albo dobremu obsmaruje 4 litery ze niby zly :D w tym miescia sa układy i znajomości wiec jak nie w temacie to szukaj ze hoho

umowy i kary? taaaaak tylko w tedy bierz z warszawy firme :D

powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 9:41
Wystarczy mieć umowę i osobę która to przypilnuje. Najwyżej będą wyzywali i 3 razy rozbierali i robili od nowa za swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 10:49
~boleslawiecka wies napisał(a): tak, jesteś albo ograniczony albo naiwny od urodzenia, chcesz firme budowlana pod klucz w miesice 40 000 ??? weź się facet ogarnij bo smiech na sali , po 1 nie stać cie po 2 nie ogarniasz po 3 i tak się zrobia z ciula budowlancy !!!!

pamiętaj jak pod klucz to zrypia ci kanalizacje

elektryka- dadza ci podstawionego niby fachowca tez ci odstawi ...

wykończenie wyjdzie po 3-5 latach

będziesz spal spokojnie do czasu hahahah

wy ludzie naprawdę naiwni jetescie :D

a wiem co pisze bo jestem inspektor i wiel widziałem :D

na dobrego fachowce nie trafisz bo cie budowlanczy namowia na innego albo dobremu obsmaruje 4 litery ze niby zly :D w tym miescia sa układy i znajomości wiec jak nie w temacie to szukaj ze hoho

umowy i kary? taaaaak tylko w tedy bierz z warszawy firme :D

powodzenia

dobre firmy sa ale maja zajete terminy i napewno trzeba im wiecej zaplacic! a ty jestes inspektorem chyba od spraw blachych i niewaznych.
jak budowa bedzie rozliczana za wykonana prace po uprzednim sprawdzeniu to chyba nie ma zadnego problemu bo jak bedzie zle to zegnasz fachowcow i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 11:58
jaki inspektor taka budowa ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 12:12
jaki inspektor taka budowa ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza