Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek z udziałem motocyklisty
~piro niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 14:22
Pewnie ślepy światło wmotocyklu są ostre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piro niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 14:23
Pewnie ślepy światło wmotocyklu są ostre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pio niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 14:38
Zapraszamy na tą ulice to zobaczycie jak sie na niej zapi.... jestem jej mieszkańcem i można zaobserwować średnia prędkość czyli 60-80km/h. To jest przerażajace. Raz w życiu widziałem tam kontrole prędkości i zabrakło miejsca na zatrzymane samochody. To daje do myślenia dla władz. Pozdrawiam i życzę mogę z gazu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 14:46
Super.Znaczy jest ktoś tam na górze,który nas wysłuchuje..Ileż to razy życzyłam mu ,,szerokiej drogi '.I Bóg mnie wysłuchał.
Nie dam ani grosza ,na nową nogę ,nową nerkę ,nową rękę.Jak przeżyje to na stróża na cmentarzu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pepo niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 14:57
Tak jeżdżą warzywka !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 15:10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taki tam niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 15:18
Passatem jechała babka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Der niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 15:30
Jeszcze szybciej niech jezdza buraki na motorach moze za te plage szczyli tez sie ktos weźmie szczegolnie na Tysiaclecia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego