Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ktoś podrzucił pod drzwi dziesięć malutkich kotków!!!
~mon niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 3:14
Ten drugi jest taki skodki ze odrazu bym go zabrala jak bym nie miala swojego. Jest sliczny :-*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paulina niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 7:15
Z tymi kotkami jest po prostu tragedia. Ja sama mam kota, a jeszcze w weekend przygarnelam kocie z grupki pałęczącej się po rowie. Chcialabym więcej, ale kto to utrzyma? Szczególnie na wioskach jest tego pełno. Ludzie nie myślą, zaściankowo na wioskach biorą kotki, pozniej te kotki się kocą i te kocięta spotyka różny los. Rzadko kiedy trafiają gdzies pod opieke, czesciej paletaja się głodując, niejednokrotnie wrzucane są do wora i do rzeki. Tak, tak! mam znajomego, ktory pracuje na elektrowni, i regularnie znajduje na kratach w kanale wory z małymi zwłokami kociąt. Ludzie nie mają serca. Sterylizacja to jednorazowy zabieg zamykający się w stu złotych, i moza zapobiec nieszczesciu. Ale nie, lepiej wydać to na fajki i wódę...
Gmina powinna coś z tym robic, jakies kontrole, nie wiem, obowiązek sterylizacji kotek.. na to powinny sie znalezc pieniadze. Ja wole jeździć po dziurawych drogach niż patrzec na nieszczęście takich maluchów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paulina niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 7:20
Z tymi kotkami jest po prostu tragedia. Ja sama mam kota, a jeszcze w weekend przygarnelam kocie z grupki pałęczącej się po rowie. Chcialabym więcej, ale kto to utrzyma? Szczególnie na wioskach jest tego pełno. Ludzie nie myślą, zaściankowo na wioskach biorą kotki, pozniej te kotki się kocą i te kocięta spotyka różny los. Rzadko kiedy trafiają gdzies pod opieke, czesciej paletaja się głodując, niejednokrotnie wrzucane są do wora i do rzeki. Tak, tak! mam znajomego, ktory pracuje na elektrowni, i regularnie znajduje na kratach w kanale wory z małymi zwłokami kociąt. Ludzie nie mają serca. Sterylizacja to jednorazowy zabieg zamykający się w stu złotych, i moza zapobiec nieszczesciu. Ale nie, lepiej wydać to na fajki i wódę...
Gmina powinna coś z tym robic, jakies kontrole, nie wiem, obowiązek sterylizacji kotek.. na to powinny sie znalezc pieniadze. Ja wole jeździć po dziurawych drogach niż patrzec na nieszczęście takich maluchów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hmm niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 8:22
dziwne ze 10 i w rożnym wieku, czyżby ktoś pozbierał z okolic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 9:27
~hmm napisał(a): dziwne ze 10 i w rożnym wieku, czyżby ktoś pozbierał z okolic?
Z kotkami należy pojechać za Nyse.Niemcy chętnie je wezma po 10 Eu.I będą pieniądze na karme dla innych maluchow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek z Lubomierza niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 9:30
~ napisał(a):
~hmm napisał(a): dziwne ze 10 i w rożnym wieku, czyżby ktoś pozbierał z okolic?
Z kotkami należy pojechać za Nyse.Niemcy chętnie je wezma po 10 Eu.I będą pieniądze na karme dla innych maluchow.
Tylko informować,ze to koty PONIEMIECKIE ,a nie z CENTRALNEJ POLSKI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjent szpitala psych. niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 10:29
~Edek z Lubomierza napisał(a):
~ napisał(a):
~hmm napisał(a): dziwne ze 10 i w rożnym wieku, czyżby ktoś pozbierał z okolic?
Z kotkami należy pojechać za Nyse.Niemcy chętnie je wezma po 10 Eu.I będą pieniądze na karme dla innych maluchow.
Tylko informować,ze to koty PONIEMIECKIE ,a nie z CENTRALNEJ POLSKI.



reagują na niemiecki szwargot !!!

a tak na powaznie szkoda tych maluchów , u nas w szpitalu jest ich tez spora gromadka , kuchnia je dokarmia ! :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysztof21 niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 17:21
Czym więcej kotow w miescie tym miasto czyściejsze od gryzoni,much,komarow,pajakow.Dlatego należy o nie dbac i systematycznie je dokarmiać.Sa potrzebne człowiekowi na codzien do normalnej egzystencji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza