Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poznam mila pania do stalego zwiazku z okolic b-c

6847
#GnidaDworska nieaktywny
19 sierpnia 2016r. o 11:00
UWAGA OSZUST!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 15:27
Mnie tez nabral oszust i jest jeszcze niby samotny piotr a to gnoj i wiesniak i brzydki jak noc i gwalci w aucie i cuchnie gownem .uwazajcie kobiety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 15:28
Mnie tez nabral.i jest jeszcze piotr s...iel

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 15:33
Tom gwizdz to oszust i zlodziej i pasozyt ...ski z boleslawiec sluzowa 13e/10.kto chetny mu morde obic?ma dziwke u siebie i na niej zarabia

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 15:35
Mnie oszukal tomasz gwizdz z boleslawca sluzowa s...iel

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kinga niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 15:37
Ten tomek gwizdz tez mnie oklsmal i szmaciarz zdradzil swoja kobiete
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cecylia niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 15:39
Tom gwizdz nawet dsl mi klucze do mieszkania a byl w zwiazku z kobieta gnij krec any

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 15:41
Jest tom gwizdz pasozytem i ...em i mnie wykorzystuje a mial ukochana kobiete ktora go utrzymywala i nianczyla szmaciarza

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza