Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W sobotę każdy może zostać Glinoludem!
~emerytka niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 22:35
Panie Bogdanie przyjdę jutro z własną gliną.Będą mniejsze koszty.Syn załatwił z ceramiki.Brakuje mi tego korowodu co było tak wspaniałym widowiskiem.Zofia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianka niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 22:56
Dziękuję!!! Czekałam na to z nadzieją :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gipsolud niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 0:20
A ja dziś szlifowałem sciane z gładzi i cały biały chdziłem po miescie czy mogę liczyć na 45 tysięcy z budżetu miasta ?
A i spotkałem czarnego kominiarza coś mówił o Czarnej Gipsoladzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maniek niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 1:49
~gipsolud napisał(a): A ja dziś szlifowałem sciane z gładzi i cały biały chdziłem po miescie czy mogę liczyć na 45 tysięcy z budżetu miasta ?
A i spotkałem czarnego kominiarza coś mówił o Czarnej Gipsoladzie
Wszystko dostaniesz co ci się należy.Od miasta Kopa w cztery litery.A od Kominiarza w Trabe na Szczescie.I wtedy będziesz potrzebowal dużo GIPSU.A Straz Miejska cie wyszlifuje.Jak będziesz w stanie wsazujacym na spożycie w Miejscu Publicznym.Juz po tym wpisie widać,ze cie długo trzyma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wapnoludzik niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 3:00
Ja też dziś chodziłem cały biały bo wapnowałem piwnice
Może chociaż 40 tysięcy dostanę z um bo biały cały chodziłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 8:57
Proszę jak brak 45 tysięcy złoty na gliniadę budzi w glinoludach kreatywność. Nagle okazuje się, że można. Nagle ktoś przynosi sam sobie glinę, swój kostium. I to jest świetna sprawa. A gdyby tak jeszcze dostać na to np 10 000 i mieć wkład własny ho ho to dopiero by było :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 10:06
Pięknie Panie Nowak,jak nie chcą Pana w centrum miasta,to jest dobryy pomysł.Pan ma twórcze,mądre pomysły,a nie jakieś oklepane i standardowe.Mistrz górą,brawo!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k.o niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 10:16
Gliniady,zadnej na dotychczasowych zasadach nie będzie.Kazdy może robic co chce.Jeden się wysmaruje glina ,a drugi pasta do butow.Nie ma takich możliwości by Imprezy Masowe organizować bez srodkow finansowych.Czas Czynow Spolecznych już się dawno skonczyl.Ale one były tez finansowane przez Zaklady Pracy z roznych funduszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.