Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzban "Grobelnego" zawalił się
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 sierpnia 2016r. o 9:26
Nie łam się Panie Grobelny . Krążąc wczoraj po ulicach , czułem ten ocean pozytywnej energii. Tysiące Umysłów generowały optymizm ... i ciepło bijące od pieca :)

Chromolić dzbanki , jakkolwiek byłyby duże. Liczy się idea :)

Miłego dnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czekalam na dzbanka niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 9:27
Skad tyle negatywnych wypowiedzi? Wszyscy tacy idealni jestescie?

Najlepiej,zeby w tym miescie nic nie bylo, zeby sie nie rozwijalo,po co jak wszystko zle.
Moim zdaniem takich ceramicznych atrakcji jak np Ławka w rynku powinno byc jak najwiecej.
Sztuka wspolczesna to sztuka nad ktora sie trzeba zastanowic i pomyslec ( u niektorych z tym kiepsko).

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agata niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 9:43
Nie wiem dlaczego jeszcze nikt z ceramików się nie wypowiedział, jaka była przyczyna zawalenia się dzbana, a pan Mateusz się nie przyzna , ja nie jestem ekspertem ale pracowałam w ceramice i wiem ile powinny schnąć wyroby o cienkich ściankach i w jakim czasie, tutaj dzban został wykonany tydzień przed wypałem i po prostu nie wysechł, ścianki dzbana były grube ze względu na gabaryty, a glina nie wyschnie w tak krótkim czasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 sierpnia 2016r. o 9:44
no i ''ucho się urwało'' :D
myślę że miasto -czyt. prezydent :D -zadba o to by artysta ne miał ''krzywdy'' :D
może jakiś ''zwrot kosztów'' ? ;)
dobrze że pewni koledzy są na odpowiednich stanowiskach to udostępnią charytatywnie kilka kontenerów na gruz bo przecież nie będą świniami i nie skazują i tak ''pokrzywdzonego '' biedaka ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 9:50
Od razu uprzedzalem że to nie wypali zmarnowaliscie pieniądze z naszych podatków w następujących wyborach nie oddam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 9:55
Zmarnowales nasze pieniadze.chytry dwa razy traci oddaj teraz te pieniądze tak się do tego garnales
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 9:58
Jaki z niego konstruktor uprzedzalem że on się nie nadaje zgarnął grubą kasę i śmieje wam się w twarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 9:58
Zmarnowales nasze pieniadze.chytry dwa razy traci oddaj teraz te pieniądze tak się do tego garnales
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.