Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
22. Bolesławieckie Święto Ceramiki zakończyło się
~k1p niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 12:01
Nie marudzę, ale też nie zachwalam. W zeszłym miesiącu byłam w mieście, gdzie odbywał się coroczny festiwal dzielnicy (coś jak dni miasta). Trwał 10 dni, a praktycznie całe centrum było zamknięte dla ruchu przez miesiąc. Trzeba było przeżyć. Więc te 3 - 4 dni to naprawdę nic takiego. Niektórzy mają gorzej.
Jedyne, do czego mogę się przyczepić, bo zwróciło moja uwagę, to miejsce, z którego detonowano fajerwerki. Cały pył, wszystkie śmieci, a nawet palące się fragmenty spadały prosto na auta zapakowane na jednym z parkingów między blokami. Już podczas pokazu, wielu właścicieli wyszło z latarkami i oglądało swoje auta. Nie wiem, jak u innych, ale mnie czeka przymusowa wizyta na myjni.
Było trochę za blisko domów mieszkalnych. Ciekawa jestem, jak było w poprzednich latach, czy też odpalano je praktycznie między budynkami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 12:07
~edzia napisał(a): Prawdziwa porażka i nuda to święto!!!!
Wszystko się organizuje wbrew woli mieszkancow.Kiermasz Ceramiki TAK.Muzyka i Zespoly TAK.A reszta Balaganu całkowicie niepotrzebna.Nie organizować wypalu zagrazajacego zyciu mieszkancow.Nie organizować tych PRYMITYWNYCH KONKURSOW pod szyldem BOK iCC.Uscislic,kto za co jest odpowiedzialny.Ten Pochod ze Smieciarkami zlikwidować.Wystapien Politycznych nie organizować!Nie osmieszac Miasta i jego mieszkancow.Calkowity brak Profesjonalizmu.Odpusty wiejskie sa lepiej zorganizowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 12:12
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Lunka napisał(a): I bardzo dobrze, koniec z korkami:)


Zgadza się :) I będzie gdzie zaparkować :D

Panno z dzieckiem,nie narzekaj,fajna była rozrywka.A że zaparkować trudno?Zawsze trudno,bo za dużo samochodów ludzie mają,czy komuś potrzebny,czy nie,ale każdy chce mieć.Nie powinno się rejestrować,jak ktoś nie ma miejsca parkingowego,bo miasto się zakorkuje.A do tematu,ludzie potrzebują rozrywki i chwała naszym włodarzom,że starają się ją dostarczać.A że czasem nie wszystkim się każda spodoba,to trudno,są różne gusty.Pochwała dla Panny z dzieckiem za zamieszczenie fajnego kawałka muzycznego na zakończenie bolesławieckiego święta ceramiki.

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do ~k1p niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 12:19
Kilka razy sztuczne ognie były puszczane z parkingu na podwórku Rynek - Daszyńskiego - Mickiewicza, między budynkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 12:36
dlaczego misato nie zadba o parkowanie aut gosci ktorzy na taka impreze przyjezdzaja? dlaczego np parkingi szkolne nie zosatly wykorzystane dla aut odwiedzajacych. najlepje zrobic w centrum miasta impreze a auta parkuja wszedzie gdzie popadnie i miszkaniec nie moze sobie normalnie zaparkowac bo wszedzie auta ludzi przyjezdnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 12:46
~ napisał(a): dlaczego misato nie zadba o parkowanie aut gosci ktorzy na taka impreze przyjezdzaja? dlaczego np parkingi szkolne nie zosatly wykorzystane dla aut odwiedzajacych. najlepje zrobic w centrum miasta impreze a auta parkuja wszedzie gdzie popadnie i miszkaniec nie moze sobie normalnie zaparkowac bo wszedzie auta ludzi przyjezdnych.

Bardzo cenna uwaga. We Lwówku, na Agatowym Lecie nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem, a dojście do rynku 5-10 minut.
W Bolesławcu temat w ogóle nie podjęty przez organizatorów imprezy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 13:27
~do ~k1p napisał(a): Kilka razy sztuczne ognie były puszczane z parkingu na podwórku Rynek - Daszyńskiego - Mickiewicza, między budynkami.

... a myślałam, że wczorajszy pomysł wystrzałów ze szkoły na Bielskiej był nieprzemyślany. A tu proszę, bywało gorzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gary niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 13:38
Fajerwerki to jakiś koszmar dla mieszkających w pobliżu ściany drżały w budynku.
Niektórzy na kilka dni zabrali rodziców na wieś szkoda mi tych którzy takiej możliwości nie mają.
Ulice, chodniki,wjazdy na posesje poblokowane przez samochody. Czemu np. parking i boisko przy I LO było zamknięte?
W wielu miejscach należało postawić na ten czas znaki zakazu wjazdu z tabliczką nie dotyczy mieszkańców?
Myśle że to święto jest bardziej dla przyjezdnych niż mieszkańców. Życzę panu prezydentowi aby nagle trafił na stół operacyjny i trafił na lekarza który się nie wyspał bo mieszka na Asnyka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza