Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prokuratura: Będzie postępowanie wyjaśniające
2900
#falco nieaktywny
23 sierpnia 2016r. o 16:50
to zależy kto zasiądzie w ''komisji śledczej'' i kto powoła ''ekspertów'' :D
ja stawiam że winnych nie będzie i prokuratura odpowiednio naciśnięta umorzy sprawę :D
nie ma ofiar -nie ma sprawy ...
za to wiem że w przyszłym roku o ile kolejne ''dzieło''będzie wypalane , kolorowa tasiemka nie pozwoli nikomu się zbliżyć do komina
oglądać to będziecie prawdopodobnie z okolic chodnika dla pieszych ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 17:37
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOB niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 18:24
falco napisał(a):
assassin napisał(a): Art. 18. 1. Do obowiązków inwestora należy zorganizowanie procesu budowy, z uwzględnieniem zawartych w przepisach zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, a w szczególności zapewnienie:
1) opracowania projektu budowlanego i, stosownie do potrzeb, innych projektów,
2) objęcia kierownictwa budowy przez kierownika budowy,
3) opracowania planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
4) wykonania i odbioru robót budowlanych,
5) w przypadkach uzasadnionych wysokim stopniem skomplikowania robót budowlanych lub warunkami gruntowymi, nadzoru nad wykonywaniem robót budowlanych
- przez osoby o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych.
2. Inwestor może ustanowić inspektora nadzoru inwestorskiego na budowie.
3. Inwestor może zobowiązać projektanta do sprawowania nadzoru autorskiego.


a to dobre :)

do zrobienia sobie w domu kominka potrzebny jest kierownik robót i architekt...
jakbym jakiś wieżowiec stawiał ... :D
wczoraj wiadomości wrocławskie podały wiadomość ''miasto odwiedzili turyści z całego świata''
o piecu ani słowa :D


Kominek domowy jest częścią projektu całego domu (kominy, ciągi itp) Fachowcu. Wórbla se wklej w avatar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 19:19
Przypadek bo nie wypadek rozsypania się zawartości pieca nie był pierwszym. Już wcześniej zdarzało się, że podczas wypału w Rynku zdarzało się, że zawalały się półki z wyrobami i wyroby te albo się rozbijały albo ulegały zniekształceniu i nikt wówczas nie bił piany. Pan Kazimierz M. przez lata był związany z przemysłem ceramicznym i chyba nie jest w stanie podać przykładu rozpadu czy wybuchu pieca w którym wypala się ceramikę. Wypalanie w Rynku ma charakter widowiska i nikt nie gwarantował, że wypał się uda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 sierpnia 2016r. o 19:39
Bobie -zapewne ''budowniczy''

a co powiesz jak napiszę ci ''fachowcu'' że mam ekspertyzę nośności stropu i odpowiednie zezwolenia kominiarzy?

za długo w tym siedzę byś mnie tego uczył :D
powiedz mi lepiej po kiego ....mi architekt?
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirek H. niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 20:56
Radni twierdza,ze Pana Mateusza Grobelnego wprowadzil w blad Sekretarz Miasta.Twierdzac,ze wszystko jest uzgodnione i załatwione,ze może smialo rozpoczynać budowę pieca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 sierpnia 2016r. o 21:02
a kto jest tym sekretarzem bo nie wiem...
może warto go zapytać ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 21:37
Może ten dzban tylko się zapadł w podziemia i będą go wyciągać jak złoty pociąg.
Teraz poważnie, czy ktoś pytał koordynatora tych zdarzeń, czy wszystkiego przed imprezą dopilnował? Ktoś przecież w BOK MCC taką funkcję pełni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.