Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nadzór budowlany sprawdzi legalność budowy pieca
~mike niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 16:53
Ja Kocham Bolec.Info e teraz kobieta lekkich obyczajow będą sprawdzać czy legalnie czy nie ?! Po krec usy gdyby sie udało wypalić to nawet nikt z urzędu by się nie przy Kocham Bolec.Info ił tylko kombinowali by zeby w następnym toku zbudowac jeszcze coś większego gabarytowo i zaskakującego aby sciągnąc jak najwięcej ludzi i trzepać kase ... krec ane pazery na kase nic tylko kobieta lekkich obyczajow kasa kasa kasa. Wezcie sie lepiej za robotę a nie nagle sobie przypominacie o swoich obowiązkach..

ZAWSZE JAK COS SIE DOPIERO STANIE TO WIELKIE HALO I REAKCJA..
kobieta lekkich obyczajow no sciac mi sie chce..

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 17:28
A co robił Nadzór Budowlany rok, dwa lata temu? Tym też powinna zainteresować się Prokuratura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 18:16
Ludzie wy naprawdę nie macie o czym dyskutować tylko o tym co się stało? Redakcja nagle zainteresowała się piecem i tym by ponizac Pana Grobalnego. Fakt konstrukcja jest ciężka do postawienia i zapewne piec został dobrze zabezpieczony. Ale nie bo to nagle wszystko nie legalnie było zrobione. Czasami jest mi żal was wszystkich ponieważ jesteście kozaki na internecie a w realu podejrzewam że nikt z was by się nie odezwał i praktycznie dzięki takim osobą jak wy ludzie szukają g... W całym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 18:16
Ludzie wy naprawdę nie macie o czym dyskutować tylko o tym co się stało? Redakcja nagle zainteresowała się piecem i tym by ponizac Pana Grobalnego. Fakt konstrukcja jest ciężka do postawienia i zapewne piec został dobrze zabezpieczony. Ale nie bo to nagle wszystko nie legalnie było zrobione. Czasami jest mi żal was wszystkich ponieważ jesteście kozaki na internecie a w realu podejrzewam że nikt z was by się nie odezwał i praktycznie dzięki takim osobą jak wy ludzie szukają g... W całym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 18:16
W związku z tą katastrofą polecam obejrzeć odcinek Miasteczka South Park sezon 14 odcinek 11
z "kapitanem Mądrym Po Szkodzie" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eloo niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 18:21
Nic się nie stało nic się nie stało.... za taką bylejakość rozwaliła się niejedna budowla i powstała niejedna katastrofa. Jakby spadło na dzieciaka tych broniących tej fuszerki to byście domagali się krwi. Nie chodzi o to żeby kogoś ganiać tylko żeby na przyszłość zrobić to zgodnie ze sztuką i z zasadami bhp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gggg niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 18:55
~ napisał(a): A co robił Nadzór Budowlany rok, dwa lata temu? Tym też powinna zainteresować się Prokuratura.


rok, dwa lata temu nikt nie stawiał takiej konstrukcji - to co ? mieli antycypować ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 19:03
A gdzie był powiatowy inspektor nadzoru budowlanego,jak powstawał ten piec?Czyżby teraz jak nie wyszło z garncem i nie ma sukcesu,postanowił wykorzystać szansę na "dowalenie" i odegranie się na swoim byłym szefie,który pozbawił go ciepłej posadki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.