Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Niech no gnoja dorwę!

120
#adi nieaktywny
29 sierpnia 2016r. o 21:33
Już któryś dzień w ciągu tygodnia jakiś śmieciarz zasmradza okolice Staszica dymem. Dzisiaj nie wytrzymałem i wyskoczyłem na poszukiwania, niestety nie zdążyłem go znaleźć. Gdyby ktoś kolesia namierzył to proszę o informację.
W mieszkaniu gorąco, a ja okna uchylić nie mogę... nie mówiąc o spuchniętych i bolących migdałkach(tak, wrażliwy na to świństwo jestem).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2016r. o 23:48
Podciągnę się pod temat.
Jakiś czas temu,23 08. ,jakaś szuja zabrała mojemu dziecku z podwórka przy Jana Pawła ,torebkę z pieniędzmi.
Pieniądze miały być przeznaczone na szczytny cel: szkoła i podręczniki.
DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE ,ŻE LUDZIE SIĘGAJĄ SWOIMI ŁAPSKAMI PO NIE SWOJE.
DZIECKO TERAZ PRZEŻYWA,
LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!!!!!!!!(wiem,nie do wszystkich ten apel)
Szukam,Pytam w myśl "Niech no gnoja dorwę".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2016r. o 23:59
Mam nadzieję, że dorwiesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lubie-placki niezalogowany
30 sierpnia 2016r. o 11:47
Zawsze możesz się przeprowadzić jak ci ludzie przeszkadzają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~p niezalogowany
30 sierpnia 2016r. o 11:50
Dziecko nie powinno nosić tak dużą ilość pieniędzy.... Ale jest chamstwo w tym mieście to fakt...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2016r. o 12:02
widziałem na osiedlu tych ze szpitala łażą po śmietnikach zaglądają do aut ,jeden chciał 2 z.na mleko.pognałem dziada!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2016r. o 13:22
~ napisał(a): widziałem na osiedlu tych ze szpitala łażą po śmietnikach zaglądają do aut ,jeden chciał 2 z.na mleko.pognałem dziada!


No to dałeś świadectwo prawdziwego miłosierdzia wobec bliżniego swego ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2016r. o 13:33
u mnie tez palą cholera wie co

może być marychuana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.