Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sesja Rady Powiatu trwała 50 min
~do geniusa niezalogowany
1 września 2016r. o 21:52
~genius napisał(a):
~ napisał(a):
~genius do TK napisał(a): Nikt nie mówi że jest się anonimowym. Ludzi wkurza to że jeszcze tacy jak święte krowy które za darmo biorą kasę nic nie robiąc, a ten pan właśnie to robi. I nie tylko bierze moje ale i twoje pieniądze w formie podatku. Jeśli tobie to pasuje że jakiś cwaniak wali cię po kieszeni to twoja sprawa. Niestety jesteś w mniejszości bo innych to obchodzi.

Pajacu nazwałeś Starostę złodziejem .Nie picuj tu o większości bo tylko ty oskarżasz Starostę o złodziejstwo.Ponadto chorować można pół roku drugie tyle się rehabilitować .


Ale mnie dotknąłeś tym pajacem! Pamiętaj nie ma większego od ciebie

Ciekawe ile śniegu zjadła twoja stara zeby urodzić takiego bałwana jakty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~genius niezalogowany
1 września 2016r. o 22:04
~do geniusa napisał(a):
~genius napisał(a):
~ napisał(a):
~genius do TK napisał(a): Nikt nie mówi że jest się anonimowym. Ludzi wkurza to że jeszcze tacy jak święte krowy które za darmo biorą kasę nic nie robiąc, a ten pan właśnie to robi. I nie tylko bierze moje ale i twoje pieniądze w formie podatku. Jeśli tobie to pasuje że jakiś cwaniak wali cię po kieszeni to twoja sprawa. Niestety jesteś w mniejszości bo innych to obchodzi.

Pajacu nazwałeś Starostę złodziejem .Nie picuj tu o większości bo tylko ty oskarżasz Starostę o złodziejstwo.Ponadto chorować można pół roku drugie tyle się rehabilitować .


Ale mnie dotknąłeś tym pajacem! Pamiętaj nie ma większego od ciebie

Ciekawe ile śniegu zjadła twoja stara zeby urodzić takiego bałwana jakty.


Troche mniej od twojej starej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do genius niezalogowany
1 września 2016r. o 22:35
~genius napisał(a):
~do geniusa napisał(a):
~genius napisał(a):
~ napisał(a):
~genius do TK napisał(a): Nikt nie mówi że jest się anonimowym. Ludzi wkurza to że jeszcze tacy jak święte krowy które za darmo biorą kasę nic nie robiąc, a ten pan właśnie to robi. I nie tylko bierze moje ale i twoje pieniądze w formie podatku. Jeśli tobie to pasuje że jakiś cwaniak wali cię po kieszeni to twoja sprawa. Niestety jesteś w mniejszości bo innych to obchodzi.

Pajacu nazwałeś Starostę złodziejem .Nie picuj tu o większości bo tylko ty oskarżasz Starostę o złodziejstwo.Ponadto chorować można pół roku drugie tyle się rehabilitować .


Ale mnie dotknąłeś tym pajacem! Pamiętaj nie ma większego od ciebie

Ciekawe ile śniegu zjadła twoja stara zeby urodzić takiego bałwana jakty.


Troche mniej od twojej starej :)

Faktycznie jesteś największym Bałwanem, bo nawet nie zaprzeczasz że twoja stara jadła śnieg żeby cię urodzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~genius niezalogowany
1 września 2016r. o 22:45
~do genius napisał(a):
~genius napisał(a):
~do geniusa napisał(a):
~genius napisał(a):
~ napisał(a):
~genius do TK napisał(a): Nikt nie mówi że jest się anonimowym. Ludzi wkurza to że jeszcze tacy jak święte krowy które za darmo biorą kasę nic nie robiąc, a ten pan właśnie to robi. I nie tylko bierze moje ale i twoje pieniądze w formie podatku. Jeśli tobie to pasuje że jakiś cwaniak wali cię po kieszeni to twoja sprawa. Niestety jesteś w mniejszości bo innych to obchodzi.

Pajacu nazwałeś Starostę złodziejem .Nie picuj tu o większości bo tylko ty oskarżasz Starostę o złodziejstwo.Ponadto chorować można pół roku drugie tyle się rehabilitować .


Ale mnie dotknąłeś tym pajacem! Pamiętaj nie ma większego od ciebie

Ciekawe ile śniegu zjadła twoja stara zeby urodzić takiego bałwana jakty.


Troche mniej od twojej starej :)

Faktycznie jesteś największym Bałwanem, bo nawet nie zaprzeczasz że twoja stara jadła śnieg żeby cię urodzić.


Wybacz ale nie zaprzeczę że twoja zjadła więcej śniegu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cez niezalogowany
1 września 2016r. o 22:47
Darek, odpuść, wszystkim wyjdzie to na dobre, a Tobie widać najbardziej. Zachowaj godność w chwili próby...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~genius niezalogowany
1 września 2016r. o 22:55
~Cez napisał(a): Darek, odpuść, wszystkim wyjdzie to na dobre, a Tobie widać najbardziej. Zachowaj godność w chwili próby...


Cez... a kto jest Darkiem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2016r. o 15:14
~genius napisał(a):
~Cez napisał(a): Darek, odpuść, wszystkim wyjdzie to na dobre, a Tobie widać najbardziej. Zachowaj godność w chwili próby...


Cez... a kto jest Darkiem ?

Ten którego mama nie jadła śniegu Bałwanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z PO niezalogowany
2 września 2016r. o 17:59
Jak tam Marian H? Wrócił z urlopu? wie, że przed wyjazdem miał 5-ciu i PO 5-ciu, a teraz ma 4, a PO 6? :D Teraz Maniuś inaczej będziemy pierdzieć :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza