Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nadzór umorzył postępowanie w sprawie pieca
~Malkon niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 7:51
falco napisał(a): dziesięć do jednego że będzie podobnie...

przecież wystarczy jeden telefon :D -może nawet już był ;)

Jak masz dowody na to, że "ręka rękę myje" to zapraszam do prokuratury.Może przekażesz coś ciekawego w tym temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 sierpnia 2016r. o 9:03
dowody?
poczytaj o wyczynach komornika w Trzebieniu i jak to widziane jest ''oczami sądu''
wtedy zrozumiesz określenie ''ręka ,rękę myje'' :D

a może poruszymy jeszcze sprawę tego placu przy ul . Zgorzeleckiej ... ;)
a może jeszcze sprawę pewnego etatu o którym było dosyć głośno ale ucichło i ''etatowy członek '' ma się dobrze ... ;)

bo ''kruk ,krukowi ...itd.'' :D

wychodzi na to że nie jesteś taki ''malkon...'' jak to chcesz pokazać ;)


Dopisane 31.08.2016r. o godz. 09:03:


''Jedna część placu jest własnością prywatną i tam powstał budynek użytkowy (własność uzyskana w ciekawych okolicznościach, jeszcze kiedy nie byłem prezydentem). Użytkownikiem wieczystym drugiej części jest firma z Wrocławia, która ostatnio przedstawiła nam nową koncepcję zabudowy placu. Obiekty, które mogłyby powstać to m.in. parking piętrowy, galeria handlowa i obiekt typu fast – food. W najbliższym czasie firma ma przedstawić pełniejszą koncepcję i oczekiwania co do ewentualnych zmian w planie zagospodarowania przestrzennego.''

Pozdrawiam,
Piotr Roman

''WŁASNOŚĆ UZYSKANA W CIEKAWYCH OKOLICZNOŚCIACH ...''

dlaczego do dzisiaj sprawa nie jest wyjaśniona?
czy ktoś z bolesławieckiego ''świecznika'' albo inaczej --''elity politycznej'' wie coś na ten temat?


kiedyś nawet ktoś coś pisał o ewentualnej wizycie NIK-u ...ciekawe dlaczego? :D

jeśli masz jakieś wiadomości na temat tego że sprawa już jest wyjaśniona to napisz lub daj odnośnik bo może ja o tym nie wiem ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 9:22
~zainteresowany napisał(a): Panie Redaktorze to było do przewidzenia nikt za nic nie odpowie?-znów umorzenie ...?-pytam co sie dzieje w tym Bolesławcu !! !!
Taaak sprawa polityczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3895
#Huri nieaktywny
31 sierpnia 2016r. o 10:32
falco napisał(a): ''rączka ,rączkę myje''
''kruk ,krukowi oka nie wykole''
''ty mi dzisiaj to ,ja jutro tobie tamto''

ale spoko ..przecież po raz kolejny ''elektorat''ich wybierze słysząc że ''po pierwsze mieszkańcy '' albo kolejną tego typu pierdołę...




"Qrwa Qrwie łba nie urwie" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 sierpnia 2016r. o 10:38
tego przysłowia nie słyszałem :|
nieopisane są pokłady mądrości narodu :D
muszę to zapamiętać :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 12:03
w naszym mieście kolesiostwo jest i tyle , partyjne załatwianie pracy kolegom, jak nie jeden stołek to drugi, oni sobie nie dadzą krzywdy zrobić, wylecisz zaraz masz robotę za lepszą pracę, normalne .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
111
#Elwood nieaktywny
31 sierpnia 2016r. o 12:05
Falco jesteś najlepszy nie daj się jesteśmy z tobą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 sierpnia 2016r. o 13:10
wiem ... :D


Dopisane 31.08.2016r. o godz. 13:10:

uprzedzam to co zaraz nastąpi ...


chodzi jedynie o to że ''jesteście ze mną '' :D

bo są tu lepsi ,ci z ''lepszego sortu''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza