Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

SMRÓD W BOLESŁAWCU I OKOLICACH

~ niezalogowany
2 września 2016r. o 16:31
Niektórzy, to nawet wybudowali sobie domy przy fermach drobiu i zawsze sobie to miejsce chwalili. Czyli są tacy, którym takie klimaty odpowiadają. Nawiasem mówiąc, kiedy będą tereny działek ogrodniczych przeznaczać na zabudowę domów jednorodzinnych ? Pytam, bo smród ze spalania czuć wieczorami, nocą, nad ranem, w południe. Po prostu prawie zawsze. Głowa boli w dosłownym znaczeniu, bo się powoli trujemy. Pytam poważnie, czy są takie zamierzenia MIASTA ? Działeczki pod zabudowę zeszłyby jak ciepłe bułeczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smród niezalogowany
2 września 2016r. o 20:48
becia73 napisał(a): Nie przesadzajcie, to sama natura! Będziecie bardziej naturalne ziemniaczki później szamać! Przypomina mi to moją babcię i jej naturalny nawóz!
Wybacz ale to co tak cuchnie to nie jest natura. To chemia i obornik z ferm prawdopodobnie. Natura to zwykłe góFno, a to coś to jest jakaś masakra. Też zastanawiam się czy sprawą nie powinni się zainteresować pracownicy choćby sanepidu. Jeśli uważasz, ze to natura to zapraszam do Otoku. Najlepiej wyjedź na szczyt górki w kierunku Kraszowic i wdychaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Parzyce niezalogowany
2 września 2016r. o 21:47
smród gówna ludzkiego kobieta lekkich obyczajow wykosiłem trawę tak zawsze pachniało a tu gówno !! !! !! !!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbylutów niezalogowany
3 września 2016r. o 10:01
~Parzyce napisał(a): smród gówna ludzkiego kobieta lekkich obyczajow wykosiłem trawę tak zawsze pachniało a tu gówno !! !! !! !!
widzisz, bo ty wcześniej kosiłeś Marychę... nagadali ci, że cię ta Maryśka na złą drogę zaprowadzi, a ty teraz mówisz o kobiecie lekkich obyczajów... nie czaisz bazy... może przestań palić to łajno!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lunka niezalogowany
3 września 2016r. o 21:21
Śmierdzi śmierdzi, może jakaś zbiorowa skarga coś da? Wywożenie szamb na pole to przegięgięcie, jakaś masakra , komuś nie chce się wydać stu paru złotych kilka razy w roku za legalne wypróżnienie, to może jak zapłaci karę kilka tysięcy może coś da? ? Sama kupiłam posiadłość z szambem i moja pierwsza inwestycja to podłączenie do kanalizacji, teraz czekam na opróżnienie tego g... i zlikwidowanie go raz na zawsze. Ludzie [którzy nielegalnie wypróżniacie] czy wy nie potraficie zarobić stu złotych czy jesteście tak skąpi? Nie pojmuję....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirosław Putyra niezalogowany
4 września 2016r. o 10:43
Widać, sami smrodziarze ostro wypowiadają się w tym temacie. W cywilizowanym kraju już dawno byście rozmawiali z prokuraturą za zatruwanie mieszkańców. Jednak tak dzieje się w cywilizacji. Wasze pitolenie o ekologiczności toksycznego syfu wylewanego na pola świadczy tylko o bezczelności i tupecie. Tak się dzieje gdy wielcy obszarnicy mają w kieszeni lokalnych samorządowców. A samo zjawisko jest celowo rozdrabniane na szereg maluczkich wywożących swe szamba w pole. I dziwnym trafem wszyscy oni czynią tę akcję o jednej porze każdego roku. Tylko naiwny temu uwierzy. Także nie ośmieszajcie się. Wielu miastowych znakomicie zna naturalne wiejskie zapachy, ba ! bywa w innych krajach i zna regulacje w tym względzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 września 2016r. o 11:45
~Zbylutów napisał(a):
~Parzyce napisał(a): smród gówna ludzkiego kobieta lekkich obyczajow wykosiłem trawę tak zawsze pachniało a tu gówno !! !! !! !!
widzisz, bo ty wcześniej kosiłeś Marychę... nagadali ci, że cię ta Maryśka na złą drogę zaprowadzi, a ty teraz mówisz o kobiecie lekkich obyczajów... nie czaisz bazy... może przestań palić to łajno!

jak nie czaisz to się nie wypowiadaj jak sie pisze k.u.r.w.y to automatycznie robi się korekta na kobieta lekkich obyczajów matołku :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maro niezalogowany
4 września 2016r. o 12:33
Tak smierdzi kurzak i pomiot kurzy. A czemu to smierdzi jak smierdzi a tak jak np w kurniczku u babci na wsi? A bo dlatego ze sa karmione czym sa karmione, a dokladnie to co jest do pasz dodawane- wszystkie antybiotyki, anaboliki itp. I to smierdzi. Pozniej wywozi w pole jeden z drugim i pelno swinstwacw ziemii.

Obornik i szamba sa ok. Tylko smierdza chwilke i po sprawie- ale kurzaki to czysta bomba biologiczna....

Jesli chce ktos wierzyc i posklada wszystko to ma odpowiedz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie