Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nigdy więcej wojny
2900
#falco nieaktywny
6 września 2016r. o 7:01
skorn napisał(a): Do czego to doszło, ze falco wkleja cytaty z ex-faszysty Giertycha ; )

a bo widzisz nie mogę wkleić .żadnego cytatu Antona ''brzozy '' M. jako odpowiedzi na list ...

dlaczego ty zawsze odnosisz się nie do istoty sprawy a krążysz tylko w ''okolicach''?
podobnie jak ten tam w kolejnym wpisie ,co próbuje ''kąsać'' zapominając że dawno już stracił ''zęby''? :D

zabrakło ''jaj'' by odpowiedzieć na jedno chociaż pytanie ...
to tchórzostwo ,głupota czy jeszcze coś innego?
a czy to czasem nie hipokryzja? :D
to może być to , bo w tym akurat alterek jest ekspertem :D
widać ma wysokiej klasy nauczycieli :D


Dopisane 06.09.2016r. o godz. 07:01:

zapomniałem ci dodać że w Giertychu (w tamtych czasach ) nie widziałem faszysty a głównie ''katola''
gdyby do dzisiaj był w szeregach MW czy paradował by w brązowej koszuli z uniesionym ramieniem ,jego również nazwał bym tak jak dzisiaj określam innych ...

ONR chce delegalizacji PO?
ok. akurat nie mam nic przeciw ...
przed laty zdelegalizowano ONR po czterech miesiącach działalności :D
dlaczego?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
6 września 2016r. o 9:35
alter napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): I zauważ, że inni próbują pisać naszą historię! Propaganda rusofilów i ubeków jest i tutaj obecna na bolcu :D


banderowcu co nas obchodzi wasza historia pisana w kijowie przez rusofilow i ubekow. my polacy mamy swoja historie i nikt nam jej nie napisze bo ona sie sama zapisala. skron wkleil tobie link o ukrainie i nie wiem dlaczego go jeszcze nie otworzyles, facet tam pitoli na poczatku o koszulkach. wg jego teorii, wystarczy zalozyc koszulke propagandowa z wykletymi i juz sie jest patriota. odradza zalozenia koszulki z "che" bo moze dojsc do rozlewu krwi. a pozniej juz napie..la o twoich banderowcach i sytuacji na zachodniej ukrainie.
dla ciebie istnieje tylko czarne i biale i tak sobie wyjasniasz zycie. ale jak poznasz inne kolory, moze sie przekonasz, ze polska ma swoja wlasna historie i ten, kto ja zna nie ugina sie ani na prawo ani na lewo tylko chodzi wyprostowany i dumny. czy ty nazwiesz kogos tutaj rusofilem, germanofilem, faszysta, komuchem, ubekiem, antysemita czy jepnietym, takie okreslenia do polakow nie trafiaja, bo oni sa polakami i sami wiedza kim sa, bez twojej scierwomedialnej informacji. poszukaj na necie znaku z ograniczeniem i wymien sobie awatara aby wszyscy wiedzieli z kim maja do czynienia.


Dopisane 06.09.2016r. o godz. 08:55:

znalazlem ci
bo mozesz sobie nie poradzic
skorn Opublikowane: 8 godz. 51 min. temu

skorn
Zdjęć: 4
Postów:






Dopisane 06.09.2016r. o godz. 00:02:

http://prawy.pl/36681-onr-domaga-sie-delegalizacji-po/


Dopisane 06.09.2016r. o godz. 09:35:

to ten
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15195
#Jakuba nieaktywny
6 września 2016r. o 9:53
co chwile jakaś rocznica! Może należałoby zacząć ,upamiętniać uroczystościami tylko te pozytywne???? Idziesz na takie uroczystości i potem chodzisz zdołowany i smutny. Powinno się takich uroczystości zakazać! Zostawić tylko te z których jesteśmy dumni jako Polacy. Wychodząc na ulice widzielibyśmy samych zadowolonych ludzi, a nie zdołowanych i smutnych bo akurat byli na rocznicy wybuchu wojny.... MASAKRA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 września 2016r. o 12:31
Dziękuję fobiaczku za dobre intencje, jesteś debeściak :) Tym bardziej, że jak widzę wymagało to od ciebie dużego wysiłku intelektualnego :)

Aha, nie wiem do kogo kierujesz te swoje brednie o banderowcach. Ja jestem Polakiem czyściutkiej krwi. Może to ty masz z tym jakiś kłopot? hhehe :)


Dopisane 06.09.2016r. o godz. 12:31:

falco napisał(a): bo w tym akurat alterek jest ekspertem


Blablusiu szkoda mi na takich hipokrytów jak ty czasu. Można iść przez życie z uśmiechem, a nie żreć się z innymi jak ty? twórz dalej to swoje bagno :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 września 2016r. o 14:15
''blablusiu''?
a co tam w ''twoim temacie''? :D odszedł w ''zaświaty'' :)
iść przez życie z uśmiechem ?
ja to robię bez trudności a ty musisz się nad tym cholernie wysilać by tworzyć chociaż pozory ...

ty naprawdę nie masz żadnych problemów?...jesteś zawsze w ''skowronkach'' :|
jeśli tak to kiepsko cię widzę ...hahaha

tobie nie czasu szkoda na odpisywanie tylko poraża samego ciebie ,własna niewiedza i boisz się kolejnego blamażu ...

pisz więc z podobnymi sobie a i tam o ile znajdziesz ,szukaj słabszych ... :D
tyle razy co tłumaczyłem ...wracaj do poezji bo tam ''kopiuj -wklej '' nie wymaga specjalnego myślenia ...

fobiak - Ty to czytałeś? :D

''Polak z krwi i kości ''!!!!
jeśli nic dzisiaj głupszego nie napisze ,uznam to za dowcip dnia :D
a pisze to ten co to świece stawiał :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 września 2016r. o 14:37
blablablabluś :]

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 września 2016r. o 14:45
wracaj do kruchty i na kolanach błagaj o odpuszczenie grzechów zarówno własnych jak tych kolesi których bronisz :D

a co do wojny to szybciej uwierzę że ''pan bóg kule nosi '' niż tobie rozum przyniesie :D


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
6 września 2016r. o 15:35
falco napisał(a): ''blablusiu''?



fobiak - Ty to czytałeś? :D

''Polak z krwi i kości ''!!!!
jeśli nic dzisiaj głupszego nie napisze ,uznam to za dowcip dnia :D
a pisze to ten co to świece stawiał :D


czytalem ale czekalem na reszte
''Polak z krwi i kości '' najwiekszy bohater i patriota przedsmiertelny (zyjacych nie ma)
no i pewnie ma blekitna ta swoja krew po kniaziu poroszonko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.