Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto jest na zdjęciach?
~ niezalogowany
6 września 2016r. o 7:41
A że żadna normalna kobieta nie chce mieć z nim dzieci to i żal mu ściska że nie dostaje 500
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2016r. o 8:22
Czyli normalne kobiety dzisiaj to takie, które rodzą z nierobami, aby dostać 500+?
Powodzenia w życiu osobistym i sto lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaja niezalogowany
6 września 2016r. o 8:55
~ napisał(a):
CNC napisał(a): foty słabe, mam nadzieję ze ktoś pozna i łapy poucina ...bo widać ze to panowie którzy żyją z 500+


A ty się dowartościowujesz swoimi ...nymi komentarzami. A to wcale nie oznacza, że żyjesz lepiej i jesteś coś wart niż inni - wręcz przeciwnie. Jesteś małym, żałosnym człowieczkiem.


Tylda Co sie czepiasz człowieka? Nia badz taki nadymany, sam jestes załosny ty obronco ucisnionych. Tez zyjesz wylacznie z 500+?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2016r. o 9:02
~ napisał(a):
CNC napisał(a):
~ napisał(a):
CNC napisał(a): foty słabe, mam nadzieję ze ktoś pozna i łapy poucina ...bo widać ze to panowie którzy żyją z 500+



Masz racje na pewno jestem wart więcej niż te Twoje wymiociny... a teraz ustaw sie w kolejce do mops.pup i czekaj na kasę na dzieci .których one nie zobaczą.Paciorek do pseudo boga i spać :D


Mocarzu intelektualny i ekonomiczny, krynico mądrości, nasz przyszły "płemierze", nasze Słońce Bolesławca, Demiurgu, dzięki ci składamy za twój komentarz i za to, że zechciałeś przemówić do nas maluczkich +500.

Tylda ty sie znowu czepiasz CNC? Masz jakies problemy emocjonalne? 500+ nie starczy na psychiatre i leki, może zamiast jęczeć weź się do normalnej roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2016r. o 9:16
~ napisał(a):
~ napisał(a):
CNC napisał(a):
~ napisał(a):
CNC napisał(a): foty słabe, mam nadzieję ze ktoś pozna i łapy poucina ...bo widać ze to panowie którzy żyją z 500+



Masz racje na pewno jestem wart więcej niż te Twoje wymiociny... a teraz ustaw sie w kolejce do mops.pup i czekaj na kasę na dzieci .których one nie zobaczą.Paciorek do pseudo boga i spać :D


Mocarzu intelektualny i ekonomiczny, krynico mądrości, nasz przyszły "płemierze", nasze Słońce Bolesławca, Demiurgu, dzięki ci składamy za twój komentarz i za to, że zechciałeś przemówić do nas maluczkich +500.

Tylda ty sie znowu czepiasz CNC? Masz jakies problemy emocjonalne? 500+ nie starczy na psychiatre i leki, może zamiast jęczeć weź się do normalnej roboty.


O wszechwiedzący CNC, zechciej oświecić mnie niegodnego +500 i zdefiniuj pojęcie "normalnej roboty", a ja ci złożę ofiarę dziękczynną na ołtarzu twej "mundrości". O wielki, o przewspaniały CNC.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
6 września 2016r. o 9:20
Katole uwielbiam Was , gdybyście przeczytali ze zrozumieniem pierwszy wpis to nie musielibyście wypisywać tu swoich domysłów :D bo widze wielkie poruszenie nie z powodu kradzieży i związanej z tym patologi lecz wy zauważaliście tylko te wasze 500+. Wasze słowa mnie bawią :D zakompleksieni ludzie :D wydrapalibyście oczy sąsiadowi za to ze ma lepiej niż wy :) ze sobie lepiej radzi, ma lepszą prace a jego auto watrę 3 letniej twojej pensji :) A na koniec jakim trzeba być debi..... aby stwierdzić i patrzeć na dziecko tylko z perspektywy 500+ lub twierdzić ja dostaje jestem lepsza :D
Zrobić dziecko można szybko lecz być dobrym rodzicem to juz co innego.
Reasumując:
oby złodzieje ponieśli karę i oddali to co zaje.....a Wam życzę aby to WAs nie spotkało bo na prawdę to chu.... uczucie robić na coś a ktoś zaj.... aby mieć na alkohol bo sam dupy do pracy nie ruszy . Patologię połączoną z alkoholizmem tępić a to niestety plaga w PL.
:D [img=1473146448_8jcvn78.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oLO niezalogowany
6 września 2016r. o 9:31
CNC napisał(a): Katole uwielbiam Was , gdybyście przeczytali ze zrozumieniem pierwszy wpis to nie musielibyście wypisywać tu swoich domysłów :D bo widze wielkie poruszenie nie z powodu kradzieży i związanej z tym patologi lecz wy zauważaliście tylko te wasze 500+. Wasze słowa mnie bawią :D zakompleksieni ludzie :D wydrapalibyście oczy sąsiadowi za to ze ma lepiej niż wy :) ze sobie lepiej radzi, ma lepszą prace a jego auto watrę 3 letniej twojej pensji :) A na koniec jakim trzeba być debi..... aby stwierdzić i patrzeć na dziecko tylko z perspektywy 500+ lub twierdzić ja dostaje jestem lepsza :D
Zrobić dziecko można szybko lecz być dobrym rodzicem to juz co innego.
POPIERAM W CAŁOŚCI
Reasumując:
oby złodzieje ponieśli karę i oddali to co zaje.....a Wam życzę aby to WAs nie spotkało bo na prawdę to chu.... uczucie robić na coś a ktoś zaj.... aby mieć na alkohol bo sam dupy do pracy nie ruszy . Patologię połączoną z alkoholizmem tępić a to niestety plaga w PL.
:D [img=1473146448_8jcvn78.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domi niezalogowany
6 września 2016r. o 9:40
Zastanówcie się co piszecie, mi program 500 plus akurat pomaga i nie jestem żadną patologią, a moje dziecko z tego naprawdę korzysta... Internet to choroba XXI wieku,jak czytam niektóre wypowiedzi to się zastanawiam skąd się biorą takie tępe patafiany? A na żywo morda w piasek i nie kiełkuj pfff
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.