Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Festiwal Luz nad Bobrem!
~tutejszak niezalogowany
8 września 2016r. o 19:28
Nieprzypadkowa zbieżność nazwy z imprezą Blues nad Bobrem. Dla mnie niesmak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
8 września 2016r. o 20:07
~tutejszak napisał(a): Nieprzypadkowa zbieżność nazwy z imprezą Blues nad Bobrem. Dla mnie niesmak.
Pierwszy czepialski,kto następny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4669
#Shakur nieaktywny
8 września 2016r. o 20:11
A tam płaczecie, fajna impreza będzie, oby pogoda dopisała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dg niezalogowany
8 września 2016r. o 20:30
~tutejszak napisał(a): Nieprzypadkowa zbieżność nazwy z imprezą Blues nad Bobrem. Dla mnie niesmak.


A właśnie że fajna nazwa! Wg mnie prosta gra słowna nawiązująca niejako do tradycji bolesławieckich imprez, czyli Blues nad Bobrem. Każdy zna powiedzenie "luz blues", także raczej jest to ukłon niż plagiat. No i co może się lepiej kojarzyć z Bolesławcem jeśli nie Bóbr? Tym bardziej, że na prawdę będzie blisko do rzeki ;-) a Luz w nazwie też nieprzypadkowy - Rap, deskorolki, breakdance.... kiedy ostatnio w BC była taka impreza?
Podsumowując, nazwa idealnie oddaje charakter wydarzenia. Pełen szacun, oby wyszło fajnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
8 września 2016r. o 21:58
Mam nadzieję iż warunkiem uczestnictwa w jeździe na deskach będzie kask.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Luz niezalogowany
8 września 2016r. o 22:21
Dla dzieci owszem. Zapraszamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Luz niezalogowany
8 września 2016r. o 22:22
Dla dzieci owszem. Zapraszamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hhmm niezalogowany
8 września 2016r. o 23:40
...jazda w kasku Nie boli...aczkolwiek Tych wtajemniczonych co najmniej denerwuje + Ci wyżej wymienieni doskonale zdają sobie sprawę z ryzyka i robią to świadomie....a kontuzja to niestety nieodłączny element Każdego sportu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza