Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niebezpieczne zdarzenie na obwodnicy
~mariano_italiano niezalogowany
10 września 2016r. o 14:49
Nie rozumiem fenomenu tego skrzyżowania... bardzo dobra widoczność i tyle dzwonów tam zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
10 września 2016r. o 14:54
Już nie raz pisałem. Świadczy to tylko i wyłącznie o umiejętnościach kierowców powodujących tam kolizje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
10 września 2016r. o 14:55
Już nie raz pisałem. Świadczy to tylko i wyłącznie o umiejętnościach kierowców powodujących tam kolizje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~yu8gfeef niezalogowany
10 września 2016r. o 14:55
to jest typowy problem mięsa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2016r. o 14:58
Klucz do zaistniałych sytuacji - wymuszenie, brak ostrożności i rozwagi na drodze, pośpiech, nieznajomość zasad ruchu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zyg niezalogowany
10 września 2016r. o 15:50
W tym temacie się nie wypowiem, ale nawiąże do zaistniałego zdarzenia. Problemem jest nauczanie przyszłych uczestników ruchu drogowego przez szkolących. Ogólnie mówiąc w większości jest kiepskie. Napłodziło się tych, którzy uczą a sami powinni być uczeni. Zauważyłem kilka razy jak instruktor nauki jazdy nie zwraca uwagi na to, że pieszy stoi na przejściu i chce przejść, lub wjeżdżają na świetle pomarańczowym na skrzyżowanie. Jeżeli tak będą szkolić to zdarzenia będą powodowane także przez panie, bo one niestety w większości nie zatrzymują się na przejściach i bardziej panikują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Greg niezalogowany
11 września 2016r. o 9:51
Powodem nie jest brak umiejętności kierowców tylko zła organizacja ruchu.
Skrzyżowanie (rondo) koło Kauflandu, czy koło orlenu ni powodują tylu kolizji co to wyżej wymienione w artykulee. Przypadek? Nie sądzę:-)
W tym miejscu tylko rondo. Jedyna metoda na wyeliminowanie problemu w tym miejscu. (wiadukt lub tunel za drogi)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2016r. o 9:55
~Greg napisał(a): Powodem nie jest brak umiejętności kierowców tylko zła organizacja ruchu.
Skrzyżowanie (rondo) koło Kauflandu, czy koło orlenu ni powodują tylu kolizji co to wyżej wymienione w artykulee. Przypadek? Nie sądzę:-)
W tym miejscu tylko rondo. Jedyna metoda na wyeliminowanie problemu w tym miejscu. (wiadukt lub tunel za drogi)


Przestan piep..yć głupoty. Zła organizacja ruchu? Jak rodzice kupili prawo jazdy albo ktoś raz na ruski rok wyjedzie gdzies autem to tak jest.Nie patrzą na znaki wciskaja sie na sile itd itp.Wiec nie gadaj mi tu ze cos jest zle z organizowane. Kazdy ma mozg wiec niech go uzywa a myslenie nie boli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.