Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmiana terminu Zjazdu Absolwentów I LO
~Papuga niezalogowany
12 września 2016r. o 14:37
Przyczyny organizacyjne, ważne sprawy rodzinne, zasady współżycia społecznego itd. To takie słowa klucze - a co się za nimi kryje, oto jest pytanie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 września 2016r. o 14:56
~Papuga napisał(a): Przyczyny organizacyjne, ważne sprawy rodzinne, zasady współżycia społecznego itd. To takie słowa klucze - a co się za nimi kryje, oto jest pytanie ;)

Temat dotyczy Absolwentów I LO a nie ludzi po zawodówce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
12 września 2016r. o 20:14
coraz marniejsze szanse na to by ktoś z pierwszego rocznika załapał się na zjazd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 września 2016r. o 22:07
kajtek68 napisał(a): Ale zgodzisz się sikorko, że to już będą raczej siedemdziesiąte pierwsze ?
Miłego

I LO wystartowało w roku szkolnym 1946/1947 więc w czerwcu 2017 będzie jeszcze się wszystko zgadzać.

A tak całkiem serio to chyba chodzi w tym wszystkim by spotkać się po latach z dawnymi koleżankami i kolegami, a czy to bedzie w październiku 2016 czy w czerwcu 2017 to drugorzędne znaczenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
12 września 2016r. o 22:30
Ale jaja ,ale jaja....
70 będą na 71 w I lo ..a niedawno jakieś 20 któreś świętowało II lo na 50 lecie.Nie nadążam z tą nowoczesną matematyką i tymi rocznicami.rozumiem iż Kobiety kombinują z wiekiem i szanuję ich decyzje ,ale takie poważne instytucje- to wielka beka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~absolwent niezalogowany
12 września 2016r. o 22:43
Po prostu nie było chętnych :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2016r. o 19:13
Poczekają aż wybiorą nowego dyrektora, bo obecny sprawuje funkcje p.o., w związku ze zmianą organizacyjną placówki.Ciekawe jest to, że zlikwidowano Zespół Szkół Ogólnokształcących, bo nie istnieje Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych, tworząc jednocześnie takie Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych na Komuny Paryskiej, tak jakby nie mogło funkcjonować przy I LO ;) Może ktoś wyjaśni, dlaczego tak się dzieje? :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oldboy niezalogowany
13 września 2016r. o 20:45
Jestem absolwentem I LO. Nie postawię nogi na żadnym zjeżdzie absolwentów tej placówki. Nie robiłem tego 25 lat. Nie zrobię przez kolejne ćwierć wieku. Nie chcę. Nie muszę. Nie widzę potrzeby. Nie moja bajka. Nie będę uczestniczyć w promocji czegoś, co uwierało mnie przez 4 lata nauki w tej szkole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza