Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Internet z UPC czy Netia ?

670
ramaj
13 września 2016r. o 20:19
Kończy mi się umowa z Netią - mam 50 Mb i chodzi to b.dobrze.Proponują odnowienie na 24 m-ce za 49,90 .Z UPC w ramach pakietu mogę mieć taniej 60Mb.
Proszę o opinie n/t jakości neta z UPC- czy warto migrować ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
13 września 2016r. o 21:35
Też mam 50 z Netii i nie polecam nic innego na dzień dzisiejszy. Upc dostało moje wypowiedzenie już na starcie z kablówką. Nie ma nic stabilniejszego od Netii. Przez kilka lat miałem tylko raz poważną awarię jak po burzy mi kartę sieciową zjarało.Pogadaj z Panią na Asnyka (przemiła osoba) ;) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 września 2016r. o 21:37
tylko Netia :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Q niezalogowany
13 września 2016r. o 22:17
A ja mam neostradę i kończy mi się umowa. Czy warto przejść do Netii? Bo przecież to idzie po tym samym kablu,czyli jeden pies. Macie porównanie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
13 września 2016r. o 22:33
Trochę walczyłam z Netią (nieprawidłowo naliczane rachunki, nie sprawne routery). Po usunięciu wszelkich usterek i korekcie rachunków, od prawie roku nie mam kłopotów z Netią. Internet jest zawsze, nie zrywa połączenia. Wszystkie urządzenia w domu działają na 100%. Naprawdę, Netia ma u mnie duży plus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robert niezalogowany
13 września 2016r. o 22:54
Złóż wypowiedzenie do Netii dostaniesz lepszą ofertę. To samo taniej, bo Netia w Bolesławcu może zaproponować max 50.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robert niezalogowany
13 września 2016r. o 22:54
Złóż wypowiedzenie do Netii dostaniesz lepszą ofertę. To samo taniej, bo Netia w Bolesławcu może zaproponować max 50.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15221
#Rnull nieaktywny
14 września 2016r. o 15:03
Czy netia zajmuje się też nowymi osiedlami czy jest też jakiś inny dostawca internetu, który się tym zajmuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.