Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pamiętamy i chcemy pamiętać
2900
#falco nieaktywny
17 września 2016r. o 13:47
~anastazja napisał(a): Szanowny panie, nie ma pan pojęcia o wielu rzeczach. Skupił się pan na obsesyjnym szkalowaniu PiS i wszystkiego co jest z tą partią związane. Proszę sięgnąć do faktów i wówczas formułować tego typu wypowiedzi. Każdy inteligentny człowiek potrafi odróżnić fałsz od prawdy. Trzeba mieć mnóstwo złej woli oraz żenujący poziom wiedzy, aby coś takiego wypisywać.


pani (mała litera zamierzona bo i pani takiej używa)ma za to pojecie o czym pisze?
faktem tutaj jest zdjęcie i tu nie ma fałszu no chyba że redakcja dokonała retuszu ;)
ja nie muszę mieć ''złej woli'' by pisać negatywnie o ...ach i poczynaniach Antona ''brzozy'' M.

słyszała pani o naszych dzielnych wojskowych co to nachlani jak ostatni menele pobili policjantki chyba w Giżycku?
wie pani czyj to min. był synek?..słyszała pani o gen. Bieńku?

jeśli nie, to przejawia pani i tutaj ''żenujący poziom wiedzy'' :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-ji niezalogowany
17 września 2016r. o 16:39
.....JAK KRUSZYNA NA UROCZYSTOŚCI JE TO WSZYTKO GRA I NIE KŁUĆTA SIĘ TU JAK CH-U-J-E NA WESELU TYLKO CIESZTA SIĘ ŻE JESZCZE ŻYJETA.....PALAKI malieńkie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do wiadomosci niezalogowany
17 września 2016r. o 17:24
KOMPANIA HONOROWA SIĘ NIE ŚMIAŁA TYLKO SŁOŃCE DAWAŁO W TWARZ. STAŁEM OBOK I WIEM , A TY TUMANIE NAPEWNO NIGDY W WOJSKU NIE BYŁEŚ BO WIDAC ,ŻE NIE MASZ POJĘCIA. PEWNIE JESZCZE RURKI I RÓŻOWĄ KOSZULKE NOSISZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do wiadomosci niezalogowany
17 września 2016r. o 17:25
KOMPANIA HONOROWA SIĘ NIE ŚMIAŁA TYLKO SŁOŃCE DAWAŁO W TWARZ. STAŁEM OBOK I WIEM , A TY TUMANIE NAPEWNO NIGDY W WOJSKU NIE BYŁEŚ BO WIDAC ,ŻE NIE MASZ POJĘCIA. PEWNIE JESZCZE RURKI I RÓŻOWĄ KOSZULKE NOSISZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2016r. o 17:32
Wstyd hańba i co to jest?
Słońce zolnierzykowi swieci słońce i to jest powód by się śmiać? Stałeś obok? To ten w spódniczce w makijażu i kolczykach w uszach, gratuluje.
Do wszystkich zwracajcie uwagę następnym razem na zachowanie pseudo żołnierzy bo to wstyd, by tak się zachowywać. Nie dość, że żołnierze biją policjantów to nie potrafią się zachować w mundurze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ BYŁY WOJAK niezalogowany
17 września 2016r. o 17:52
~ napisał(a): Wstyd hańba i co to jest?
Słońce zolnierzykowi swieci słońce i to jest powód by się śmiać? Stałeś obok? To ten w spódniczce w makijażu i kolczykach w uszach, gratuluje.
Do wszystkich zwracajcie uwagę następnym razem na zachowanie pseudo żołnierzy bo to wstyd, by tak się zachowywać. Nie dość, że żołnierze biją policjantów to nie potrafią się zachować w mundurze.


Popieram sam 7 lat zawodowym nie w taką pogodę sie stało na baczność po kilka godzin ale te głupie usmieszki na twarzach STARSZYCH SZERGOWYCH. to jakaś kpina. ktoś powinien wyciągnąć z tej sytuacji jakieś konsekwencje. WSTYD WSTYD WSTYD!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
17 września 2016r. o 18:07
Wojsko Polskie jest jedynym gwarantem obrony banków i waszych kredytów. Dlatego trzeba je wspierać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco niezalogowany
17 września 2016r. o 18:21
Czołem stary trollu. Opetany "psychofanie" pisowski. Czym to się Pan tym razem upalil? Widać, że nieźle kopie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.